İstanbul'da dev operasyon, giriş ve çıkışlar kapatıldı

İstanbul'da, hava ve deniz polisinin desteğiyle düzenlenen Kurt Kapanı-10 operasyonu kapsamında çok sayıda bölgede uygulama başlatıldı.

15 Kasım 2017 Çarşamba 14:18
İstanbul'da dev operasyon, giriş ve çıkışlar kapatıldı

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın koordine ettiği ve 14.00'te başlayan Kurt Kapanı-10 operasyonuna, İstanbul emniyetine bağlı tüm şube ve ilçelerden polisler katılıyor.

HAVA, DENİZ KARA

Havacılık Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis helikopteri, Deniz Şube Müdürlüğü'ne ait polis botları ve dedektör köpeklerin de yer aldığı operasyon kapsamında, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları, vapur iskeleleri, halkın yoğun bulunduğu tüm ilçelerdeki caddeler ve meydanlar, suç oranının yüksek olduğu semtler, umuma açık mekanların da aralarında bulunduğu çok sayıda noktada, uygulama ve denetim gerçekleştiriliyor.

Polis ekipleri, şüpheli görülen kişilerin Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulamasını yaparken, umuma açık bazı mekanlar ve iş yerlerinde de arama yapılıyor.

Kurt Kapanı-10 operasyonu kapsamında denetim ve uygulamaların saat 16.00'a kadar süreceği belirtildi.

Haber Tarihi: 15 Kasım 2017 Çarşamba 14:18

YORUM YAZ

  • Bir Dadaş Gibi Bir Dadaş Gibi 3 ay önce
    Benim bildiğim operasyon gizli ve ani olur. Bunlar cümle aleme duyuruyor. Nerde ne zaman saat kaça kadar hepsini söylemişler. Ne çıkar böyle bir operasyondan koca bir hiç....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018