İsrail'e tehdit

Terörist İsrail'in New York'taki BM Daimi Temsilciliği ve Başkonsolosluğunun bulunduğu şüpheli bir posta gönderildi.

16 Eylül 2017 Cumartesi 04:17
İsrail'e tehdit

Terör devleti İsrail'in New York'taki Birleşmiş Milletler Daimi Temsilciliği ve Başkonsolosluğunun bulunduğu binaya gönderilen, İsrail Başbakanı Netanyahu'ya yönelik tehdit ifadeleri bulunan şüpheli posta New York polisini alarma geçirdi.

Manhattan'da 42'nci sokak, 2'nci caddedeki İsrail'in BM misyonu ve Başkonsolosluğunun bulunduğu binaya Netanyahu'ya hitaben tehdit içerikli bir mektup gönderildiği ve içinde beyaz toz olduğu belirtildi.

Olayın ardından İsrail Misyonu önüne gelen New York Polis Teşkilatı (NYPD) ekipleri binaya giriş ve çıkışları durdururken, geniş güvenlik önlemleri aldı.

Olay, dünya liderlerinin yapacakları BM'nin 72. Genel Kurul toplantılarının hemen öncesinde ve toplantıların yapılacağı BM Genel Merkezi'nin bir sokak ötesinde gerçekleşti.

Haber Tarihi: 16 Eylül 2017 Cumartesi 04:17
  • AliAli4 ay önce
    Şu an dünyada varolduğu tespit edilmiş 2500 lisan ve bunlardan bugün halâ konuşulan 480lisan mevcut.Yani bukadar ırk var ama bunların içinde birisi varki ALLAHo ırkı LÂNETLEDİ!!! ?Bilindiği üzere o lânetli yahudiler insanoğlunun baş belâsıdır,5600 senedir sürünüyor ve süründürüyor-lar.Yorumcularında işaret ettiği gibi hep mağdur ve mazlum rolü oynüyorlar inânan yok onlara ama malesef dünyayi gizli çeteleriyle yönetiyorlar.Alemlerin Rabbinin LÂNETİ ilelebet onların üzerine olsunnnnnn....! bi adeti İLMULLAH,

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.01.2018