İşgalci İsrail askerleri Filistinli bir genci vurdu

İşgalci terörist İsrail askerlerinin, araçla saldırı girişiminde bulunduğu iddiasıyla ateş ettiği Filistinli genç hayatını kaybetti.

19 Nisan 2017 Çarşamba 20:29
İşgalci İsrail askerleri Filistinli bir genci vurdu

İsrail işgali altındaki Batı Şeria'nın Beytullahim kentinin güneyinde Gush-Etziyon yol ayrımında bulunan terörist İsrail askerleri, arabayla saldırı girişiminde bulunduğunu öne sürdükleri Filistinli bir genci ateş açarak öldürdü.

İsrail ordusundan yapılan yazılı açıklamada, olayda bir Yahudi işgalcinin hafif yaralandığı bildirildi.

Öte yandan, Filistin Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada da "İsrail askerleri tarafından açılan ateş sonucu 21 yaşındaki Filistinli genç Suheyb Musa Meşhur Meşahire hayatını kaybetti." denildi.

Son dönemde işgalci terörist İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarındaki artış dikkati çekiyor. İşgalci İsrail güçleri, "bıçaklı saldırı girişiminde bulunduğu" veya "araçla ezme girişiminde bulunduğu" iddiasıyla Filistinlilere yönelik ihlallerini sürdürüyor.

İnsan hakları örgütleri, terörist İsrail'i, saldırıda bulunduğu iddiasıyla Filistinlilere yargısız infaz uygulamakla suçluyor.

Haber Tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba 20:29

YORUM YAZ

  • abdoabdo11 ay önce
    BU YAHUDİLER NEDEN BU KADAR GADDAR OLUYOR. BAŞKASI ONLARA BİR ÇİZİK ATINCA FERYADI FİGANI KOPARTIYORLAR FAKAT KENDİLERİ YOLDA GİDENİ BİLE ÖLDÜRÜYORLAR. HİÇ ALLAHLARI YOK ZALİM BUNLAR.
  • Gazap ÜzümleriGazap Üzümleri11 ay önce
    Türk İslam düşmanlığı kurumlar bazında gittikçe artıyor. Avrupasından Amerikasına ülke ve kurumları olarak nefretleri artık apaçık görülmektedir. Sürekli Türkiye aleyhine namertlikler yapılmaktadır. Arabistan,Pakistan,Afganistan, Filistin vb müslüman ülkelerde sürekli bomba patlamaktadır. Yurt dışındaki Müslümanlara ve Türklere zulmediliyor.Dinimize, devletimize, vatanımıza,dilimize,kültürümüze ve dindaşımıza Sahip Çıkmalıyız. Bir olan YÜCE ALLAH'ın gazabı kötü zalimlerin üzerine olsun........

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018