"İnsanın içinden Erdoğan geçiyorsa gerçektir, değilse sahte”

Akit internet yazarı Ali Osman Aydın, 'Bidon Kafa' Yılmaz Özdil'in 18 Nisan tarihli yazısında ‘ceplerdeki paralarla’ ilgili ifadelerine cevap verdi.

21 Nisan 2017 Cuma 10:46
"İnsanın içinden Erdoğan geçiyorsa gerçektir, değilse sahte”

Akit internet yazarı Ali Osman Aydın, 'Bidon Kafa' Yılmaz Özdil'in 18 Nisan tarihli yazısında ‘ceplerdeki paralarla’ ilgili ifadelerine yönelik cevap niteliğinde bir yazı kaleme aldı.

İŞTE ALİ OSMAN AYDIN'IN O YAZISI:

“Paşam, siz öyle sevilmişsinizdir ki, hangi köylünün göğsü̈ yarılsa yüreği üstünde ‘Mustafa Kemal’ yazılıdır.” sözlerine, Atatürk: “Bilirim onu... Ama ben iki saat ötedeki hocanın o cahil köylü göğsünü yarıp Mustafa Kemal ismini silerek dilediği adı yazdıracağını da bilirim.”(Falih Rıfkı  ATAY -Atatürk Ne İdi? Sf. 93-94 )

“Cebimizdeki paranın gerçek olup olmadığını anlamak için nasıl ışığa tutuyorsak, insanı da ışığa tutalım. Eğer içinden Erdoğan geçiyorsa gerçektir, değilse sahte…”

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 10:46

YORUM YAZ

 • memomemo1 yıl önce
  bu adam tam akıl hastası ALLAH tamamen gözlerini kör etmiş ne konustugunu ne söyledigini bilmiyor
 • Aynı SafAynı Saf1 yıl önce
  Way be, aynı Süleymancılar gibi konuşmuş..
 • CüneytCüneyt1 yıl önce
  Doğru Demiş adamzorunuzamı gidiyo para kazanmak istiyorsan tayyibe yanaşacak ihaleye girecemihale alaca ya kekgo
 • Arif Arif 1 yıl önce
  Cumhurbaşkanımız bu ülkenin çok büyük bir kazanımıdır. Bu konuma vesayetcilerle, muhafazakar görünümlü, (kimisi çember sakallı) vuruşa vuruşa geldi.
 • hamidohamido1 yıl önce
  Reis in sammiyetine inanıyorum. DEVAMdiyorum.
 • Hadi yaHadi ya1 yıl önce
  Cifcinin ac kaldigi gunlerde neyi silip neyi yazacagini bilememissin. Ataturk onlari milletin efendisi diye selamlamisti simdi analarinida alip sehirlerde issizler
 • yerliyerli1 yıl önce
  Güzel benzetme , iciniz disiniz Yesil sermayede. Allah gözünüzü doyursun ,..
 • mehmetmehmet1 yıl önce
  Putlari ile ahiret de hasrolsunlar.yetti bunların putlari .suç bunlarda değil biz de demokrasi diyerek konuşuyorlar .şeriat ın kılıcı nerede ?
 • ENGİN CANENGİN CAN1 yıl önce
  MUSTAFA KEMAL ATATURKU çekemeyenler cokk. bu ulu öndere yatın kalkın dua edin.dinimiz nankörleri sevmez.
 • emin abdulhamidemin abdulhamid1 yıl önce
  Milletlerin kurtarıcılarını kafanız ayıkken araştırın, kurtardığı milletten kanun ile korunuyorsa sahtedir, buna gerek duyulmuyorsa gerçektir. Bu kemalist zevat iyice haddini aştı, m.kemali "gökten inmiş ilah zannetmekle" kalmayıp, yeni nesile de bunu yutturmaya, tek kutsalın m.kemal olduğuna inandırmaya çalışıyorlar. Yapılması gereken aslında çok basit, 5816 sayılı m.kemali koruma kalkanını kaldırmak, milletin tüm gerçekleri özgürce öğrenebilmesini sağlamak. Hükümetin en azılı düşmanlarının tek ilham kaynağını kanun ile korumaya son verilsin. Yakın tarihi sansürsüz yazma yasağı bitsin!!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü