İlk kez meydanlara indi… O tarihe vurgu yaptı: Sallanacaklar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Hayırda hayır yoktur.Rejim değişecek diyorlar, külliyen yalandır. Değişecek olan sadece hükümet sistemidir. 15 Temmuz bir haçlı operasyonuydu, planlaması ise Pensilvanya'daki hoca kılıklı haini kumanda eden güçler tarafından yapılmıştı.15 Temmuz bir haçlı kalkışmasıydı" dedi.

18 Mart 2017 Cumartesi 15:16
İlk kez meydanlara indi… O tarihe vurgu yaptı: Sallanacaklar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 16 Nisan referandumu için ilk mitingini Elazığ'da gerçekleştiriyor. Mitingde konuşan ve  "Hayırda hayır yoktur. 15 Temmuz bir haçlı kalkışmasıydı" diyen Bahçeli'nin konuşmasınnı satır başları şöyle: "

Kara kampanya peşinde olanlar var. Türk ve Türkiye düşmanları devrededir. Küresel komplonun hedefinde Türk milleti vardır. Artık hainlerin kökü kazınmalı, inleri saklandıkları delikleri yerle bir edilmelidir" dedi. Bahçeli, "İblisin yeryüzü garnizonu olan DEAŞ kan dökmektedir. Kahraman Türk askerinin DEAŞ'ı söküp attığına Türk milleti şahittir. Bu cinayet şebekelerin en sinsisi FETÖ ise 15 Temmuz'da silaha saldırmıştır.

15 TEMMUZ HAÇLI OPERASYONUDUR

15  Temmuz bir haçlı operasyonuydu, planlaması ise Pensilvanya'daki hoca kılıklı haini kumanda eden güçler tarafından yapılmıştı.Elbette Türk milleti istiklaline sahip çıktı. Türkiye uçurumdan el birliğiyle kurtarıldı. Türkiye'yi devleti ve vatanı kaybedebiliriz dedik ve uzlaşma çağrısı yaptık. Sorumluluktan kaçmadık. Yenikapı ruhuna bağlılığımızı gösterdik.15 Temmuz'dan sonra siyasetin ve ülkenin beliren tehiri imkansız ihtiyaçlara sırtımızı dönmedik. Sistemin yeniden inşaasını zorunlu gördük

16 NİSAN SONRASI SALLANACAKLAR

Görüyorsunuz Hollanda neler yaptı. Avrupa ülkelerinin yaptıklarını görüyorsunuz. Hollanda referandumdan korktu ve cephe aldı.Biliniz ki 16 Nisan'da sistem değişecek Avrupa'da ise tahtlar sallanıp rejim değişikliklerinin ilk kıvıcımı çakılacaktır. Hükümetler şaşkın ve şuursuz. Avrupa'nın demokratikleşmesi yakındır. 16 Nisan'dan sonra gündeme gelecektir. Hollanda seçimleri ırkçılara okkalı bir ders vermiştir. İnanıyorum ki yürüyüşümüze taş koymak isteyenler 16 Nisan'da kaybedecektir. 16 Nisan'da Türkiye kazanacaktır, Türk milleti onun bunun ağzına bakmayarak iradesiyle geleceği şekillendirecektir.

REJİMİN EDĞİŞECEĞİ KÜLLÜYEN YALANDIR

Bizim nezdimizde 'evet ve hayır' diyen her vatandaşımız aynıdırı. Ama bu defa Hayır'da Hayır yoktur. Rejim değişecek diyorlar, külliyen yalandır. Değişecek olan sadece hükümet sistemidir. Federal sistem gelecek, üniter yapı bozulacak diyorlar. Tümden iftira, tümden haya mahsulüdür. MHP varken Türkiye'yi federasyona sürüklemeye hiçbir işbirlikçi, yabancı ajanının gücü yetmeyecektir. Böyle biri henüz anasının karnından doğmamıştır. İlk dört madde güvencededir. TBMM etkisiz hale getirilecek diyorlar. Bu da uydurmadır. Yargı yanlı davranmaktan kurtarılacaktır. Tek adam diyenlerin tarih cahili oldukları, geçmişimizde dahi bunun görülmediği ortadadır. Biz 2007'de cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesine karar verilmesinin ardından yeşeren sistem tartışmalarını bitirmek için Evet diyoruz. 

Haber Tarihi: 18 Mart 2017 Cumartesi 15:16

YORUM YAZ

 • AlperenAlperen1 yıl önce
  Bir Ülkücü olarak, bir şehit kardeşi olarak sonuna kadar yanındayım Devlet Beyim.
 • Cemil nadir özgünCemil nadir özgün1 yıl önce
  Soyu ve arı  milli 
 • ibrahim aydemiribrahim aydemir1 yıl önce
  Hacli ordulari: chp pkk mossad cia bndye karsi evet le ayakta kalma mücadelesi veriyoruz.-EVET- Keske sn. bahcelicumhurbaskanligi secimlerinde chp ve haclilarla durmasaydi.
 • Efe Efe 1 yıl önce
  Başkanlığın ardından 'Eyalet Sitemi' de Başkanın iki dudağı arasıda olacak. Erdoğan bunu istediğini ekranlarda söyledi zaten (Kanal D,Başbakan ile Özel,, 29.03.13). İşin garibi de buna MHP´yi alet edecekler.
 • Ülkücü Ülkücü 1 yıl önce
  Bi ülkücü olarak yaninda degilim sayin bahçeli verdigim oylarida helal etmiyorum basbugun dedigi gibi sözünden davasindan döneni tanimayin ben dönersem benide tanimayin dönenlerden davasini satanlardan olmayacagiz.
 • alparslan yavuzalparslan yavuz1 yıl önce
  Muhterem Bahceli , hurmetler sizi destekliyoruz.Inananlar omuz omuza,Milli Devlete.Hainler catlasin. Allah (c.c ) ' u sizlere omurler versin . Millet , Devlet sevdalilari, yeniden el ele , guclu Turkiyemiz icin.Hainler cok , ufak tefek farkliliklari buyutmeyelim.
 • SofuoğluSofuoğlu1 yıl önce
  Sayın Devlet BAHÇELİ, Allah ömür verirse,bu istikamette yürürse, gelecekte CUMHURUN BAŞKANIDIR.Bunu FETO'cüler ve onlara yardakçılık yapanlar iyi bilsinler ve öğrensinler!
 • Teyyo Teyyo 1 yıl önce
  Hayır da hayır vardır. Yalancılara ve talancılara karşı sonuna kadar HAYIR!
 • TurkumTurkum1 yıl önce
  Severim bahceliyi adam gibi adamdir.Evet onunda falsolari oldu ama devletin milletin yaninda olmasi takdir-e sayandir gercek bir ulkucu olarak bir milliyetci olarak bozkurt olarak devletin hep yanindaydik yine yanindayiz
 • AliAli1 yıl önce
  Yerli ve milli olan bu ülkenin evlatları heb kıyamete kdar Zalimin karşısında durmuşdur ve milli olan kardeşli kimse yikmacayakdir inşallah evet sonra kardeşlik bozulmaz
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018