İlk anda DAEŞ sandılar öyle bir şey çıktı ki, Türkiye’de onunla uğraşıyor! Araçtan çıktığı an…

New York’taki ünlü Times Meydanı’nda aracıyla bir kişinin ölümüne, 22 kişinin de yaralanmasına yol açan Richard Rojas adlı adamın, ülkemizde ‘bonzai’ adıyla bilinen sentetik uyuşturucunun etkisi altında olduğu belirtiliyor

20 Mayıs 2017 Cumartesi 12:31
İlk anda DAEŞ sandılar öyle bir şey çıktı ki, Türkiye’de onunla uğraşıyor! Araçtan çıktığı an…

ABD’nin  New York kentinin en ünlü turistik noktaları arasında yer alan Times Meydanı’nda önceki gün bir kişinin ölümü ve 22 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olaya sebebiyet veren sürücünün uyuşturucu etkisinde olduğu tahmin ediliyor. Manhattan 45’inci Cadde’de meydana gelen olayda Richard Rojas adlı adamın kullandığı araç, bir direğe çarptıktan sonra durmuştu. 26 yaşındaki Rojas, araçtan indikten sonra çevredeki polislerin üzerine saldırmıştı. New York’un Bronx mahallesinde yaşadığı belirlenen Rojas’ın, 2008 ve 2015 yıllarında iki kez içkili halde araç kullanmaktan, bu ay da bir kişiyi bıçakla tehdit etmekten gözaltına alındığı belirtiliyor. New York Polis Departmanı yetkilileri, testlerde kanında alkole rastlanmayan Rojas’ın olay sırasında, ülkemizde ‘bonzai’ adıyla bilinen sentetik uyuştucunun bir çeşidi olan ‘K-2’nin etkisi altında olduğunun tahmin ettiklerini söyledi.

‘Beni vurmalıydınız’

Yerel basın, Rojas’ın kendisini gözaltına alan polis memurlarına söylediği ilk cümlenin, “Beni vurmalıydınız. (Yayaların) Hepsini öldürmek istedim” olduğunu duyurdu.

Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 12:31
  • Ülen TarınçÜlen Tarınç8 ay önce
    Eyaletlerin esrarı serbest bırakması yetmez, afyonu da serbest bıraksınlar, mağdurlar hiç olmazsa fazla acı çekmeden terki diyar etsin bundan sonra! Geri zekalılar!

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 17.01.2018