THY - İmaj

İGİAD girişimcilik ödülü Reis’e gitti

Girişimcilik Ödülü’nü, İTO Başkanı İbrahim Çağlar (sağda)ve İGİAD Başkanı Şükrü Alkan’dan alan Dursun Topçu, kendilerini onurlandırdıkları için İGİAD’a teşekkür etti.

23 Mart 2014 Pazar 04:45
İGİAD girişimcilik ödülü Reis’e gitti

HALİL CÖMERT / İSTANBUL - Her yıl, bir önceki yılın girişimci firmasını belirleyen Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), 2013 Yılı Girişimcilik Ödülü’ne Reis Makina’yı layık gördü. Ahlaklı ve öz değerlerine bağlı girişimciliği teşvik etmek amacıyla İGİAD’ın geleneksel hale getirdiği Girişimcilik Ödülü, Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Başkan Vekili Dursun Topçu’ya takdim edildi.
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Adamları Derneği (İGİAD) 10. yılının anlamlı bir törenle kutladı. 2013 Girişimcilik Ödülü’nün takdim edildiği törene; siyaset ve iş dünyası büyük ilgi gösterdi. İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Alkan’ın ev sahipliği yaptığı törene AK Parti İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati, AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Ömer Bolat, İTO Başkanı İbrahim Çağlar, Kamu Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sedat Murat ile STK temsilcileri ve işadamları katıldı.

Yeni Akit

Haber Tarihi: 23 Mart 2014 Pazar 04:45

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü