THY - Ramazan

İfİstanbul’da ahlâksız filmler!

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle bu yıl 12’ncisi gerçekleşen İfİstanbul Film Festivali’nde ahlâksız filmler gösterilecek. 11 farklı kategoride 100’ü aşkın film gösteriminin gerçekleşeceği festival kapsamında 10’u aşkın filmde ahlâksız görüntüler

02 Şubat 2013 Cumartesi 23:34
İfİstanbul’da ahlâksız filmler!

KÜLTÜR SANAT SERVİSİ
İstanbul, Ankara ve İzmir’de önümüzdeki günlerde gerçekleşecek İfİstanbul Film Festivali’nde kelimenin tam anlamıyla ‘ahlâksız filmler geçidi’ yaşanacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle bu yıl 12’ncisi gerçekleşen İfİstanbul Film Festivali, 14-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da; 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında da Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek.
AHLÂKSIZ FİLMLER BOY GÖSTERECEK
‘Muhafazakâr sanat’ tartışmalarının arttığı bir dönemde gerçekleşen İfİstanbul Film Festivali’nde ahlâksız filmler boy gösterecek. ‘Keşif’, ‘Galalar’, ‘Oyun’, ‘Sev&Değiştir’ gibi 11 farklı kategoride gerçekleşecek festivaldeki filmlerin pek çoğunda ahlâksız sahneler ve ahlâksız konular yer alıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da sponsorları arasında yer aldığı festival kapsamında 107 film gösterilecek. Bu filmlerin önemli bir kısmında ahlâkızlık tavan yaparken, filmlerin bir kısmı ise zihinsel ifsâd hareketinin bir ayağını oluşturacak. Festival kapsamında ‘The Capsule’, ‘Orman İçin Seviş’, ‘Aurora’, ‘The Sessions’, ‘The Paperboy’, ‘Spring Breakers’ ve daha çok sayıdaki cinsel içerikli filmin gösterimi yapılacak.

Haber Tarihi: 02 Şubat 2013 Cumartesi 23:34

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü