İbrahim Erkal'ın eşinden Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a mesaj

Beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal bir mesaj yayınladı. Filiz Erkal, eşinin resmi Facebook adresinden yayınladığı mesajda, tedavi ile ilgilenen hastanelere, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'a, Başbakan Binali Yıldırım'a ve daha birçok isme teşekkür etti.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 18:39
İbrahim Erkal'ın eşinden Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a mesaj

Hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın eşi Fİliz Erkal, hastalık ve cenaze sürecinde kendisine destek olan tüm kişi ve kurumlara teşekkür etti.
Sanatçının Facebook sayfasından yayımlanan mesajda, Filiz Erkal; Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Başbakan Yıldırım'a, Sağlık Bakanı Akdağ'a ve eşinin tedavi gördüğü hastane yönetimlerine teşekkür etti.

İşte Filiz Erkal'ın yayımladığı o mesaj:

  • Ebediyete intikal eden sevgili eşim, İbrahim Erkal'ın tedavi süresince, tüm imkanlarını seferber eden, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Liv Hospital, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticileri ve personellerine, ailemizin bireyi Büyükçekmece Belediye Başkan'ı Sn.Hasan Akgün'e yakın ilgi ve desteğini esirgemeyen başta T.C. Cumhurbaşkan'ı Sn. R. Tayyip Erdoğan, T.C. Başbakan'ı Sn. Binali Yıldırım, MHP Genel Başkan'ı Sn Devlet Bahçeli, Sağlık Bakanımız Sn.Recep Akdağ, Eski CHP Genel Başkanı ve Milletvekili Deniz Baykal'a Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, İstanbul Valisi Sn Vasip Şahin'e Bürokratlarımıza, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Mensuplarına, Tüm Siyasi parti yöneticilerine, Sanat ve spor Camiasının kıymetli mensuplarına, STK Mensupları ve yöneticilerine, Basın mensuplarımıza, Cenaze merasimine iştirak eden tüm sevenlerine, Yürekten her an dualarını esirgemeyen yurdumuzun güzel insanlığına, Erzurum'un kıymetli can dostlarına ve herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum...
  • Filiz ERKAL
Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 18:39

YORUM YAZ

  • Sefika Sefika 11 ay önce
    Sayın Cumhurbaşkanıdoğru insanayardımcı oluyor ibrahim erkal gibi insanlarakeske evet görseydi rahmet liibrahimsefiis

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü