Hükümet'e ve RTÜK'e meydan okuyorlar! İzdivaç'ta skandal itiraf

Yasağı delen izdivaç programında gelin adayı, talibine olumsuz cevabının gerekçesinin açıklarken "Sizleri kandırıyoruz" itirafında bulundu.

05 Kasım 2017 Pazar 17:49
Hükümet'e ve RTÜK'e meydan okuyorlar! İzdivaç'ta skandal itiraf

RTÜK tarafından evlilik programlarına getirilen yasağı delen Hande Ataizi'nin programında gelin adayı, canlı yayında şok sözler sarfetti, stüdyo bir anda buz kesti.

Zuhal Topal'ın programındayken damat adaylarından Birkan ile ahlaksız görüntüleri ortaya çıkan Sevgi, şimdilerde Sony Channel Türkiye kanalında yayınlanan programda kendisine koca arıyor. Hande Ataizi'nin sunumuyla ekrana gelen programda kendisi için gelen talipleri bir bir geri gönderen Sevgi, son talibiyle arasında geçen diyalogta "Sizleri kandırıyoruz" diyerek ilginç bir itirafta bulundu.

"KANDIRIYORUZ SİZİ"

Haberler haber sitesinden Olgun Kızıltepe'nin haberine göre, Kenan Doğulu'ya benzerliğiyle dikkat çeken talibini de geri gönderen Sevgi, gerekçesini açıklarken "Anlaşarak geldik biz buraya. Kandırıyoruz aslında sizi. Anlaştık da geldik" ifadelerine yer verdi. Bu sözlerin ardından stüdyo bir anda buz kesti. Yaptığı hatanın farkına varan gelin adayı, bir süre bekledikten sonra "Desem de inanmayın" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.

Haber Tarihi: 05 Kasım 2017 Pazar 17:49

YORUM YAZ

  • atttattt3 ay önce
    katil arama kaçan göçeni bulma programlarına göre daha masum

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 25.02.2018