'Hödük' Altıoklar soluğu Alman soytarısı Cancık'ın yanında aldı!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, hakkında yakalama kararı çıkarılan Altıoklar, Almanya'da Can Dündar ile görüştü.

17 Temmuz 2017 Pazartesi 19:27
'Hödük' Altıoklar soluğu Alman soytarısı Cancık'ın yanında aldı!

Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın, Fetullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında düzenlenen anma törenlerine ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Evinde yapılan aramanın ardından Mustafa Altıoklar'ın Türkiye düşmanı Can Dündar gibi Almanya'ya kaçtığı tespit edildi.

CAN DÜNDAR'IN YANINDA

Hatta dün akşam Alman kanalı ARTE'de yayınlanan Can Dündar'ın "Almanya Sürgünü" belgeselinde Türkiye düşmanlığı yaptığı görüntüler yayınlandı.

Haber Tarihi: 17 Temmuz 2017 Pazartesi 19:27
  • TahaTaha4 gün önce
    İkinci dünya savaşında Almanlar, bir miktar yahudi ve rusu esir almış. Toplamış hepsini kocaman bir çukur kazmış sonra yahudilere çukura girin demiş ruslarada üzerlerine toprak atın demiş ruslar nasıl olur canlı canlı insanların üzerine toprakmatamayız deyince rusları çukura indirip yahudilere tusların üzerine toprak atmalarını söyleyince yahudiler hemen kazma kürek davranmışlar toprak atmaya. Almanlr demişki ruslara şimdi gördünüzmü. Kıssadan hisse Alaman gavuru kime nasıl muamele edeceğini biliyor birgün bu hainleri siz ekmek yediğiniz su içtiğiniz vatanınız aleyhine yıllarca bize hizmet ettinixz bu tutarsızlıkla yarın bizide satarsınız diyecekleri gün yakındır. Acı olansa bunu cancık ve onun gibi kahpelerde iyi biliyor ama çaresizler.