THY-TR Çıkışlı % 10 İndirim

Herkes çağrıldı, Fatih Terim çağrılmadı

TFF ile arasında tazminat davası olan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, TFF'nin düzenlediği ve üst düzey hocaların çağrıldığı seminere davet edilmedi.

03 Ocak 2018 Çarşamba 12:41
Herkes çağrıldı, Fatih Terim çağrılmadı

Türkiye Futbol Federasyonu ile Fatih Terim arasında, hatta dolaylı yoldan Galatasaray arasında yine bir kriz yaşanacak gibi görünüyor.

TFF, 8-10 Ocak tarihleri arasında Antalya'da bir teknik direktör semineri düzenleyecek. Organizasyona başta milli takımın teknik patronu Mircea Lucescu olmak üzere, Türkiye'nin en üst düzey birçok antrenörünün yanı sıra Avrupa'dan da çok sayıda ünlü teknik adam çağrılmış durumda. Ancak Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in bu seminere davet edilmediği öğrenildi.

TARAFLAR DAVALIK OLDU

Gerekçe ise Terim'in TFF ile tazminat konusunda davalık olması. Fatih Terim, görevine son veren TFF'den 3.5 milyon Euro'luk tazminatını talep edince, Futbol Federasyonu bu talebe itiraz davası açarak mahkeme sürecini başlatmıştı.

Kaynak: Fanatik

Haber Tarihi: 03 Ocak 2018 Çarşamba 12:41

YORUM YAZ

 • SerkanSerkan9 ay önce
  Fedarasyon futbolu bu hsle getirdi gunah kecisi terim yok oyle yagma fedarasyonun butcesi arastirilsin normal bir teknik adam bile dunyanin parasini aliyor parayi veren sucsuz alan suclu. Terimle anlasan federasyon degilmi istifa edeyim dediginde evet deseler tazminat almayacakti ama bir ay sonra kendileti kovdular bu olayda en suclu olan federasyondur Turk fitbolu yerlerde surunuyor milyar dolarlar nerdeee terime verilen paraya takilmak hedef saptirmaktir
 • HanHan9 ay önce
  ac........
 • Osmanlı1453Osmanlı14539 ay önce
  Şu adam da bi kaybolup gitseydi ..
 • ABDULCABBAR ABDULCABBAR 9 ay önce
  Terim ÇOK BİLİYOR HATTA ÜLKENIÜSTÜNDE OLDUĞUNU SANIYOR NEDEN ÇAGIRSINLAR.

Günün Karikatürü

19 Ekim 2018