HDP, sandık başlarında duracak görevli bulamıyor

7 Haziran'da barış masallarıyla oy toplayan HDP, terörle ilişkisi açıkça ortaya çıkınca artık sandık görevlisi bile bulmakta zorluk çekiyor.

15 Mart 2017 Çarşamba 18:29
HDP, sandık başlarında duracak görevli bulamıyor

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP, 7 Haziran'da yapılan seçimler öncesi seçmenlere barış hikayeleri anlattı.

HDP'NİN GERÇEK YÜZÜ GÖRÜLDÜ
 
Yeniden girilen seçim sürecinde teröre ve teröriste güven veren HDP'nin ikinci yüzünü görenler tercihini değiştirdi ve parti 1 Kasım genel seçimlerinde barajı güçlükle aştı.
 
SANDIK GÖREVLİSİ BULAMIYORLAR
 
16 Nisan'da yapılacak referandum öncesi seçim çalışmalarını yürüten HDP, sandık görevlisi bulamıyor. Bu sıkıntıyı giderebilmek için HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder bir çağrı yaptı.
 
"TURŞU KURMAYI BİLEN HERKES.."
 
Önder, "Ben size şöyle bir şey söyleyeyim; Turşu kurmayı bilen herkes sandık kurulu üyeliği yapabilir. Hatta, turşu kurmak sandık kurulu üyeliği yapmaktan daha zordur. Bu seçimde, komisyonlarda emeğinizi esirgememenizi, görevlere talip olmanızı ümit ediyorum." şeklinde konuştu

Haber Tarihi: 15 Mart 2017 Çarşamba 18:29

YORUM YAZ

  • hakkıyla muamelehakkıyla muamele1 yıl önce
    Daha beter olacaklar. partileri artık yasalar kapatmıyor, fakat bunlar kendi partilerini kendiler kapatacaklar. seçmen bulamaz hale gelecek, kendi kendilerine oy vermeye başlayınca anlayacaklar ki, milleti silahla götürdükleri sandıklara artık götüremez olmuşlar. Artık silah zoruyla milleti sandıklara götürecek pkk da kalmayınca siyaset yapamaz hale gelecekler. Bitececkler. Bitecekler...
  • TurkTurk1 yıl önce
    Başkanlığı gizliden destekledikleri için olmasın Öcalan 'ın söylemleri belli .

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018