'Haydar Baş'ı dinlemediğimiz için kaybediyoruz'

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul İl Başkanı Fuat Şengül, partisinin lideri Prof. Dr. Haydar Baş hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

14 Şubat 2018 Çarşamba 11:35
'Haydar Baş'ı dinlemediğimiz için kaybediyoruz'

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul İl Başkanı Fuat Şengül, Yeni Mesaj Gazetesi tarafından Karabük'te düzenlenen Atatürk Vatandır Sempozyumunda konuştu.

ATATÜRK VATANDIR

"Bugün siyasilerimizin Prof. Dr. Haydar Baş hocamızın Hoş Geldin Atatürk eserine muhtaç olduklarını bir an önce kabul etmeleri gerekiyor" diyen Şengül şunları söyledi: "ABD bu coğrafya benim diyor. Prof. Dr. Haydar Baş ise 'Atatürk Vatandır' diyor. ABD, ‘Arap Baharı’ diyerek oyun kuruyor, Haydar hoca ise ‘Ehl-i Beyt'te buluşup kardeş olalım’ diyerek ABD'nin oyununu bozuyor. ABD kapitalizm ile bizi sömürüyor Prof. Dr. Haydar Baş ise Milli Ekonomi Modeli ile adeta Musa'nın asası ile sihirbazların sihirlerini bozması gibi kapitalizmi tarihin çöplüğüne atıyor."

HAYDAR BAŞ'I DİNLEMEDİĞİMİZ HER VAKİT KAYBEDİYORUZ

Konuşmasında 2013 yılı Ocak ayında Amerikalı tarihçi yazar Webster Tarpley'in Türkiye üzerine yazdığı bir makaleye de dikkat çeken Fuat Şengül şöyle devam etti: "Webster Tarpley bize hitaben çok önemli bir makale ortaya koymuştu. O makaleden küçük bir paragrafı sizlerle paylaşmak istiyorum. Amerikalı Webster, “Türkler ABD ve İngiltere ile ittifakın öldüren bir kucaklaşma olduğunu anlamalılar. Bir başka deyişle İngilizler ve Amerikalılar Türkleri öldürene kadar sevecekler. Türkleri Suriye'ye karşı kullanacaklar ve çatışmayı modern Türkiye'yi yok etmek için kullanacaklar, diyor. Bunu bir Amerikalı söylüyor. Peki Prof. Dr. Haydar Baş yıllardır bize ne anlatıyor? Birçok meseleyle ilgili çözümleri ortaya koymadı mı? Siyasilere defalarca uyarılarda bulunmadı mı? Bugün birlik konusunda bir şey konuşulması gerekiyorsa en çok konuşulması gereken kişi Prof. Dr. Haydar Baş'tır. Onu dinlemediğimiz her vakitte milletimiz ve devletimiz kayıp içindedir."

 

Haber Tarihi: 14 Şubat 2018 Çarşamba 11:35

YORUM YAZ

 • Ömer VeyselÖmer Veysel3 gün önce
  Haydar hocaya laf atan .... o kadar net
 • galiphangaliphan4 gün önce
  Bu soytarıyı altın kaçakçıları, esad ve iran finanse ediyor. Çakma profesör( plöfesör)
 • ferhatferhat4 gün önce
  Şimdi burada Atatürk lafını duyan sahte İslamlar var ya hani haçtan korkan vampirler gibi Atatürk lafını duyunca Haydar Baş aleyhine atıp tutacaklar ve hemenAllah ile aldatanları savunacaklardır.Ancak biz onların aslında meymenetsizinsanlar olduklarını anladık tabii ki.Haydar Başı okusunlar da gerçek islamın ne olduğunu anlasınlar diyoruz.Tabii kendileri ile yüzleşmeye yüzleri var ise.
 • suleymansuleyman4 gün önce
  lanetullahi aleyh. şeytanın insan kılığına girmiş hali.
 • mücahitmücahit4 gün önce
  Bu haydar denen adamı çook iyi tanıyorum. Şarlatanın paragözün tekidir. prof bile değildir.asıl soru şu Akit neden bu şarlatanı haber yapar?
 • CemalCemal4 gün önce
  Haydarbasin hertarafi adam olsa ne yazar dönem herif islami yaşıyoruz gibi görünen şeytan.
 • AlperAlper4 gün önce
  Türk devleti kimsenin maddi kaynaklarına inmiyor,kimin ak,kimin kara olduğunu belki buradan öğreneceksin ama ülke coğu kayıtdışı,kaçakcı ama devlet buna göz yumuyor.
 • metinmetin4 gün önce
  dikkat edin göstermelik bir amerikan karşıtlığı yapıyor.ve bunun ardından türkiyeyi kendi tedbirlerini almasını engellemeye çalışıyor.bu da bir cia projesi.amerikan karşıtlığını amerikaya yaranmak olarak gösteriyor.belli ki bir algı operasyonu yaıpıyor
 • Fatih AKFatih AK4 gün önce
  Böyle gereksiz bir haber için web sitenizde alan ayırdığınıza inanamıyorum. Bir tür reklam mı bu??
 • Kadir bashoruzKadir bashoruz4 gün önce
  Nerden cikdi bu adam seyhatdemiydi birdaha gonderin sonuk liderler sonmeye mahkum
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 18.02.2018