THY- Noukşot

Halkın yarısından fazlası 'eşcinsel' komşu istemiyor

Kadir Has Üniversitesi Türkiye Çalışmaları Merkezi 2017 Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırmasını yayınladı. Araştırmaya göre halkın yarısından fazla ‘eşcinsel’ komşu istemiyor.

01 Şubat 2018 Perşembe 14:56
Halkın yarısından fazlası 'eşcinsel' komşu istemiyor

Gençleri bir hastalık olan eşcinsellik bataklığına çekmek isteyen çevreler ‘onur yürüşü’ adı altında  bu cinsel sapkınlığın propagandasını yapıyor, eşcinsel olduğunu söyleyen isimler televizyon ekranlarında parlatılarak gençlere örnek model olarak gösteriliyor.  Türkiye’de ‘eşcinsel’ sapkınlığı yaygınlaştırma faaliyetleri devam ederken halk ise bu durumunda ciddi anlamda rahatsızlık duyuyor.

Kadir Has Üniversitesi Türkiye Çalışmaları Merkezi 2017 Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırmasını yayınladı. Araştırmanın ‘İstenmeyen komşular’ bölümünde çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

HALKIN YARISINDAN FAZLASI EŞCİNSEL KOMŞU İSTEMİYOR

26 ilde kent merkezlerinde ikamet eden bin kişiyle 11 Aralık 7 Ocak arasında yapılan araştırmaya göre komşusunun ‘eşcinsel’ olmasını istemeyenler yüzde 52 oranında. Araştırmada ‘istenmeyen komşular’ arasında ‘içki içenler’de bulunuyor. Araştırmaya katılanların yüzde 38’i içki içen bir komşu istemiyor.

En çok eşcinsellerin ve içki içenlerin istenmeyen komşular arasında yer aldığı araştırmada bir de utan verici bir sonuç ortaya çıktı. Araştırmaya katılanların yüzde 39’u ‘sığınmacı’ komşu istemediklerini beyan etti.

Öte yandan araştırma sonuçlarına göre Türkiye'nin gündemindeki en büyük sorun olarak terör (yüzde 29) ve "FETÖ" (yüzde 18) görülüyor. Bu iki maddeyi en büyük sorun olarak görenlerin oranı önceki yıla göre azalırken en büyük sorunu işsizlik (yüzde 17) ve hayat pahalılığı (yüzde 13) olarak görenlerin oranı ise artışta.

Haber Tarihi: 01 Şubat 2018 Perşembe 14:56

YORUM YAZ

 • Kerem tetikKerem tetik9 ay önce
  Çocuk tacavüzcüsü istemiyorız dien yok maaşallah gayet mutlular şuan ki durumdan.
 • EkremEkrem9 ay önce
  @mustafa Köpeğe kediye hallenen dini bütün hacı dedelerimiz var onları verelim sana
 • BuğraBuğra9 ay önce
  En azından yüzde 50 sine yakını bizimle! Yani buda yaklaşık 40 milyon insan ediyor... Sayenizde destek ve reklam payı artıyor. Düşmanlığa devam ;)
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu9 ay önce
  O zaman ....İSTANA gidiniz.
 • hakanhakan9 ay önce
  Adam daha komşusunu tanımıyor bir de özel hayatında ne yaptığıyla mı ilgilenecek. Bu araştırmada ilk soru komşunuzu tanıyor musunuz ? olmalı. İnsanları kutuplaştırmanın bir gereği yok.
 • Mustafa Mustafa 9 ay önce
  Bu kutsal topraklarda böyle bir toplum isteyenin anlını karşılayın bunların Hepsi pç hepsi Ermenidir

Günün Karikatürü

17 Kasım 2018