Hainler her dönem var

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “Diriliş Ertuğrul” dizisinin setini ziyaret etti.

06 Kasım 2017 Pazartesi 10:50
Hainler her dönem var

“Diriliş Ertuğrul”un setini ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Bozdağ, “Diriliş Ertuğrul’u kaçırmayan birisiyim. Sigara içmiyorum ama bu işin tiryakisi oldum. Tarihte görüldüğü gibi her dönemin hainleri var. Onlar için zaman değişmiyor” dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “Diriliş Ertuğrul” dizisinin setini ziyaret etti. Bekir Bozdağ, Beykoz’daki sette, dizinin yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ile oyuncular tarafından karşılandı. Sette kurulan çadırları gezerek dizi hakkında bilgi alan Bozdağ, bir ara yönetmen koltuğuna oturarak bazı sahnelerin çekimini takip etti. Başbakan Yardımcısı Bozdağ, oyuncular ve set ekibiyle de sohbet ederek onlarla fotoğraf çektirdi. Bozdağ, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Diriliş Ertuğrul’un, yediden yetmişe tüm Türk milletinin severek, beğenerek ve bizzat içinde yaşayarak seyrettiği bir dizi olduğunu söyledi.

Herkesin çarşamba günü tüm randevularını iptal edip diziyi takip ettiğini anlatan Bozdağ, şöyle konuştu: “Hatta ‘ben izlemiyorum’ diyenler var bazen. Onlar izleyenlerden daha çok izliyor ama dışarı öyle görüntü vermek için bunu söylüyorlar. Diriliş Ertuğrul uluslararası alanda da şu anda çok kabul gören ve beğeniyle izlenen bir dizi durumunda. Diriliş Ertuğrul’u kaçırmayan birisiyim. Sigara içmiyorum ama bu işin tiryakisi oldum.”

Dizinin yeni sezonuyla ilgili görüşleri sorulan Bozdağ, “Şu anda Ertuğrul Bey’in başı dertte. Öyle görüyorum. Aslıhan hatunun da başı dertte. Sinsi hainler öyle görüyoruz ki piyasada, onlara destek verenler de var. Öte yandan devletin yanında, içinde en sadık devlet görevlisi görünüp, devlete en tepeden ihanet edenler... Onlar için de baktığımız zaman değişmiyor dünya, aynen devam ediyor” dedi.

Haber Tarihi: 06 Kasım 2017 Pazartesi 10:50

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    20 Ekim 2018