Hackerlar Hollanda Merkez Bankasına Erdoğan fotoğrafı koydular

Hollanda'nın Türkiye'ye karşı faşist tutumuna bir cevap da Ünlü Cyber Warrior hack grubundan geldi. Hacker grubu, Hollanda Merkez Bankasının resmi sitesini hackleyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını koydu.

14 Mart 2017 Salı 16:06
Hackerlar Hollanda Merkez Bankasına Erdoğan fotoğrafı koydular

Daha önce bir çok ülkenin devlet ve kurum sitelerine yaptıkları siber saldırılarla bilinen Cyber Warrior hack grubu, Hollanda'nın bir çok resmi sitesini hackleyerek Hollanda Merkez Bankasına Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını koydular.

Hollanda da yaşanan son olaydan sonra pek çok kesimden tepkiler gelmeye devam ediyor. Bu tepkiler arasında Hollanda'ya ait resmi sitelere karşı siber saldırılar da yer aldı.

Cyber Warrior Akıncılar adlı hack grubu, Hollanda'ya tepkisini ülkedeki bir çok siteyi hackleyerek göstermişti. Bugünde başta Hollanda Merkez Bankası olmak üzere, Netherlands İskan, Planlama ve Çevre Bakanlığı, Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Ajansı, İhracat Kredi Sigortası Kurumu gibi bir çok devlet sitesine siber saldırı düzenleyip siteleri hacklediler. Hacklenen sitelere ait bilgileri ele geçiren grup bu sitelere ait açılış sayfalarına koydukları ve üzerinde Türk bayrağı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin olduğu indexlerde, AB ülkelerin nazi ve faşist tutumlarını dile getiriyorlar.

HACKER GRUPTAN AÇIKLAMA

Cyber Warrior Grup adına yapılan açıklamada, “Devletimize ve devlet büyüklerimize karşı özellikle referandum süreci ile alakalı son günlerde takınılan faşist ve ırkçı tutumu kınıyoruz. Misyonumuz gereği cevabımızı daha önce de olduğu gibi siber saldırılarımız ile veriyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın ki asla durmayacağız. Devletimiz, milletimiz ve devlet büyüklerimize karşı her türlü kin ve nefret dolu haçlı tutumuna bizde Sultan Alparslan gibi, Sultan Süleyman gibi, Fatih ve Yavuz gibi Çanakkale’de dedelerimiz, 15 Temmuz da Şehit Ömer’lerimiz gibi dik duracak ve elimizden geleni yapacağız” dedi.

Haber Tarihi: 14 Mart 2017 Salı 16:06

YORUM YAZ

 • NederlandNederland1 yıl önce
  Fasa Fiso bunlar. Adamlar yaptigini yapmistir. Lider Erdogan Hollanda topragina ayak basiyormu ve basmiyormu ondan haber ver!
 • AnkaraAnkara1 yıl önce
  Süpersiniz,Harikasınız ,muhteşemsiniz..
 • ErdinçErdinç1 yıl önce
  Helal olsun kardeşlerime...
 • BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !1 yıl önce
  MAŞAALLAH. ...BAREKALLAH ...ELHAMDÜLİLLAH
 • NihatNihat1 yıl önce
  Ne buyuk ulkemin insanlari..gelecek genc nesiller sanki osmanlinin ayak izleri.mehter marsini dinledigimizde o donemde yasamis olmasakta mehter marsi basladiginda butun hucrelerim kan akisim kimyam degisiyo.Allahim ne buyuksun.
 • NihatNihat1 yıl önce
  Sultan Alparslan..sultan Suleyman..istanbulun fatihi fatih han..yavuz sultan suleymanlar..Abdulmamid han bunlar once cocuklarimiz icin cizgi film..cizgi sinema ...dizi ve beyaz perde olarak bende dahil olmak uzere insanlara idrak ettirmeliyiz.unutturmamaliyiz..ogretmeliyiz...ogretmeliyiz...
 • NihatNihat1 yıl önce
  Allahim herkese vatan ve bayrak sevgisi versin..bu arkadaslarida gozlerinden opuyorum.Allahim onlari korusun gonullerinde ne varsa onu versin.bu vatan icin emek veren..gece gunduz karda kista canini hice sayarak ailesinden uzak olan kardeslerimi allahim korusun onlar icin ulkemiz icin aydinlik bir gelecege ulasiriz insallah.Allah yar ve yardimcimiz olsun
 • osmnshnosmnshn1 yıl önce
  ALLLAH ALLAH HHHH ALLAHINIZA KURBAN CANLAR DEVAM İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ MAHLUKLARA
 • Dursun yilmazDursun yilmaz1 yıl önce
  Para birimine tayibin resmi yakışır Hollanda'daki onlar türkün gücünü bilmiyor ama atalarıiyi bilir
 • BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !1 yıl önce
  HELALOLSUNSİZE...SELÇUKLU VE OSMANLI RUHUİLE KANATAÇAN AKINCILAR....
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018