Gündeme bomba gibi düştü! Trump'ın seks kasedi ellerinde...

Amerikan istihbarat örgütlerinin hazırladığı rapor medyaya sızdı, raporda Moskova'nın ABD'nin yeni başkanıyla ilgili dosyalar hazırladığı yer alıyor. Haberlere göre, dosyalar arasında Trump'ın Moskova'da çekilmiş seks kasetleri var.Haberlerin ardından açıklama yapan Rusya, başkan adaylarıyla ilgili herhangi bir dosya tutulmadığını duyurdu.

11 Ocak 2017 Çarşamba 14:23
Gündeme bomba gibi düştü! Trump'ın seks kasedi ellerinde...

ABD'nin istihbarat örgütleri CIA, NSA ve FBI, Başkan Barack Obama ve seçilmiş başkan Donald Trump'a Rusya'nın ülke seçimlerine müdahale ettiğini gösteren raporu geçen hafta sundu. Trump'a sunulan gizli belgeler ve notların bir kısmını, CNN International ortaya çıkardı. 

Habere göre, Rus gizli servisi FSB Trump hakkında şantaj yapmak için dosya tuttu, kişisel ve mali bilgilerini ele geçirdi. Söz konusu belgelerin 35 sayfa olduğunu belirten CNN, Moskova'nın hem Cumhuriyetçilerle hem de Demokratlarla ilgili ayrı ayrı dosyalar hazırladığını belirtiyor. CNN'nin haberine göre, Rusya seçimlerden önce yalnızca Demokratların bilgilerini paylaştı.

35 sayfalık belgeyi yayımlayan Buzzfeed ise, söz konusu dosya içinde Trump'ın seks kasetinin de yer aldığını belirtiyor. Habere göre birden fazla kaset var ve kayıtlardan biri Trump'ın Moskova seyahatinde kaldığı Ritz Carlton Hotel'in başkanlık suitinde elde edildi. Üç yıl önce kaydedilen kasetlerde Trump'ın hayat kadınlarıyla birlikte olduğu iddia ediliyor.

RUSYA'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Haberlerin gündeme gelmesiyle Kremlin konuyla ilgili açıklama yaptı. Uluslararası ajansların son dakika olarak geçtiği açıklamaya göre, Moskova Trump ya da Clinton'la ilgili ellerinde herhangi bir dosya olmadığını bildiriyor.

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ellerinde, ABD'nin seçilmiş başkanı Donald Trump'ın itibarına zarar verecek bilgiler bulunmadığını söyledi.

Basın toplantısı düzenleyen Peskov, haberlerde sözü edilen dosyaları 'sahte ve ucuz kurgu' olarak niteleyerek "Bu, ikili ilişkilere zarar vermeye yönelik bir girişim ve cadı avının devamı" dedi.

Donald Trump, o dönem Miss Universe güzellik yarışması için Moskova'ya gitmişti.

CNN, söz konusu 35 sayfalık notlarda yer alan bilgilerin tümünün henüz doğrulanmadığını bildiriyor.

Haber Tarihi: 11 Ocak 2017 Çarşamba 14:23

YORUM YAZ

 • Sina SALIKSina SALIK1 yıl önce
  Sizce bu adama oy verenler bu adamın evlilik dışı ilişki yaşamadığını düşünüyor mudur? Siz düşünüyor musunuz? Seçim önceki bu tarzda kayıtları çıkmadı mı? Kendi kendinize sorun. Sizce Trump temiz birisi olduğu için mi bu kadar oy aldı? İnanın bir işe yaramaz bu kasetler. Trump, Bill Clinton değil. Zaten şu devirde temiz insan mı kaldı inanın öyle adamlar gördüm ki dünyanın en temizi dersin. Ne temiz adamlar ama. Kendimizi kandırmayalım. Yapmayan adam çok az. Hele bu devirde böyle bir adam temiz kalacak. Ama tabi haber değeri var. Manşet oluyor. O da gülüyordur heralde.
 • ahmetahmet1 yıl önce
  Amerika Rusya ve diğer ülkelerde, insanların kişisel günahları veya suçları milletin umrunda mı sanıyorsunuz, o dolma sadece türkiyede yutulur
 • OmercillOmercill1 yıl önce
  Eğer bir fuhuş görüntüsü varsa kesin FETÖ nün parmağı vardır
 • ErkamErkam1 yıl önce
  "Zina" musluman icin gecerli olan bir haramdir. ....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü