Google’ın etkinliğine Türk uzmanlar da katıldı!

Bu yıl 7.si düzenlenen Google TC Summit etkinliğine, Türkiye’den uzmanlar da katıldı.

30 Ekim 2017 Pazartesi 15:34
Google’ın etkinliğine Türk uzmanlar da katıldı!

Google yardım ve etkinlik forumlarında en çok katkı sağlayan dünya genelinden uzmanların katıldığı etkinliğe, türk katılımcılar damgasını vurdu.

Katılımcılardan biri de Türkiye’nin en iyi SEO uzmanlarından biri olarak gösterilen Celilcan olarak tanınan Celilcan Topçuoğlu’ydu. Celilcan yaptığı açıklamada, etkinliğin çok verimli geçtiğini, yapılan konuşma ve seminerlerde Google’ın yeni stratejilerinin ve geleceğe yönelik planlamalarının ele alındığını aktardı. Celilcan buna ek olarak, Google’ın bu tarzda etkinliklerle, Google forumlarında ve etkinliklerinde yüksek katılım göstererek uzmanlaşan kişilerin de önemini bildiğini gösterdiğini belirtti.

Celilcan şu şekilde devam etti, Türkiye’yi Google etkinliklerinde temsil etmenin ayrı bir gurur kaynağı olduğunu ve Google’ın Türkiye’ye gösterdiği ilginin ise inanılmaz olduğunu söyledi.

Etkinlikte, Celilcan’a Google’ın arama kalitesi ekibinden Fatih Özkösemen eşlik etti.

Google, etkinliğin sonunda, her bir katılımcıya henüz Türkiye’de satışa sunulmamış Google Home ürününü hediye etti ve etkinlik sona erdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 30 Ekim 2017 Pazartesi 15:34

YORUM YAZ

  • burakburak8 ay önce
    maşallah çok memnuniyet verici

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019