Gökçek FETÖ'nün yeni planını deşifre etti: Herkes uykudayken...

Başkan Gökçek, twitterdan yaptığı açıklamada, FETÖ’nün yeni planını deşifre etti. “İşte FETÖ’nün talimatı ve yeni çabalar. FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi. Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek"

Gökçek FETÖ'nün yeni planını deşifre etti: Herkes uykudayken...
Eklenme: 28 Şubat 2017, 17:35

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün yeni bir darbe planı olduğunu belirterek, “İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar; FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle Ak Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi” dedi.

  Başkanı Gökçek, Twitter üzerinden yaptığı FETÖ’nün yeni planını deşifre eden açıklamasında; “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek” diyerek, “Türk Ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum, darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun” şeklinde konuştu.

  Başkan Gökçek, “Bilinmeli ki bu ordu benim ordum, El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum” twitlerini attı.
  Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahramanlık destanı yazan mücadelesinden çeşitli kareler de paylaşan Başkan Gökçek, “Fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır” tweetini paylaştı.

GÖKÇEK'TEN FETÖ UYARISI 

  “Ancak şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız” diyerek twitlerine devam eden Başkan Gökçek, “Tankla topla bundan böyle darbe yapamayacağını anlayan FETÖ’cülerin suikastlarla yola devam edeceğini söylemiştik. Bu konuda değişik çabaların olduğu, ancak devlet erkanının iyi korunması dolayısıyla amaçlarına ulaşamadıkları biliniyor” dedi.

  FETÖ’nün, FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdiğini kaydeden Başkan Gökçek, “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş... Herkes gece yarısı uykuda iken saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya 100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek” uyarılarında bulundu.

  Başkan Gökçek, milyonlarca takipçisiyle şu twitleri paylaştı:

  “Sevgili twit alemi, sizlere bu gece tarihi bir açıklama yapacağım. Son zamanlarda yaptığım açıklamalar FETÖ camiasında inanılmaz bir paniğe neden oldu. Biliyorsunuz bir tartışma başlatmıştık.Türkiye'de yeniden bir darbe olur mu? Olamaz, çünkü darbe karşıtı olarak meydanlarda darbecilere karşı mücadele eden on binlerce genç şu anda asker. Subaylar, bu askerleri kıtadan çıkarmaya çalışsa, bu askerler o subayların emrini dinlemez, hesap sorar, hatta tehlike görürse çatışır dedim. Hadi birilerini ikna edip sokağa çıksalar, bu kez halkla karşı karşıya gelirler. Halk geçen sefer silah olmadan bedenleriyle karşı çıkmıştı, bu kez silahları ile çıkarlarsa kan dökülür. Çünkü halk arasında inanılmaz bir silahlanma var demiştim. Arkasından şunu ilave etmiştim; Ben bu silahlanmayı kesinlikle tasvip etmiyorum. Ama gerçekleri görmemek için başımızı kuma gömemeyiz. Bunun için tedbir alınmalı ve tüm silahlar devlet tarafından kontrol altına alınmalı dedim.

  Son birkaç gün içinde enteresan gelişmeler oldu. İfadelerimin muhatabı kesinlikle FETÖ’cü subaylar iken durumdan vazife çıkaran ve darbe sırasında FETÖ’ye karşı olduğunu bildiğim birilerinden acayip tepki ve yorumlar geldi; "Gökçek halkı orduya karşı silahlandırıyor" diye.

  Cevabım şimdi yerine oturacak. ‘Çüşş geri zekalı. Ben senin anlama kabiliyetine tüküreyim. Bilinmeli ki bu ordu benim ordum. El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum. Aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır. Ancak şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız. Tankla topla bundan böyle darbe yapamayacağını anlayan FETÖ’cülerin suikastlarla yola devam edeceğini söylemiştik. Bu konuda değişik çabaların olduğu, ancak devlet erkanının iyi korunması dolayısıyla amaçlarına ulaşamadıkları biliniyor. İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar. FETÖ; FETÖ’cü subaylara özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi. Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş...Herkes gece yarısı uykuda iken gece yarısı saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek.

  Bu suretle halkla karşı karşıya gelmeden mesele halledilecekmiş. Ey darbeciler sizi takip ediyoruz ve bütün tezgahlarınızı öğreniyoruz. Biz sizi gece yarısı operasyonunuzda da bekliyoruz. Gelin ki bu millet size gene dersinizi versin...Gene hezimete uğrayacaksınız. FETÖ’cülerde amaç referandumdan önce son çıkışı yapmak. Çünkü referandumdan evet çıkmasını kendilerinin kesin sonu olarak görüyorlar. Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum. Bu darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun. Biz şerefli ordumuzla gurur duyuyoruz. Ama darbecilere bu ordu haram. Yaşasın bu ülkenin birliği için canlarını veren ve vermeye hazır olan şerefli Türk ordusu.”

 
Haber Tarihi: 28 Şubat 2017, 17:35
HABER YORUMLARI
600

Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

dagların kartalı

Telonlarımız acik bekliyoruz artık silahlı mucadele baslar

Cevapla

Rıdvan

Kardesım bu zamana kadar onlar ıcerde beslıyorlar temmuz gecesı sehıt olan kardeslerımız kemıkletı sızlıyordu evet hazırız vatan ıcın hersey yaparım ama devet artık kendnı.gostermeı ıdamı getırmelıı neyı beklıyorlar allah askına

Cevapla

Misafir

Feto bir köpektir. Beklenen köpek zat kendisidir. feto

Cevapla

Tmr

Çanakkale de şehit olan 500 bin askerin hakkı nasıl ödendiyse öyle ödenir. Hem şehit oluyorlar daha ne hakkı olsun? Ordudaki subaylar şeteflerini darbe yapmayarak korurular.

Cevapla

Erol şahin 61

Biz bu vatani kimselere yedirmez niz osmanli torunuyuz KARADENİZ BUNA HAZİR

Cevapla

Ahmet

Algı operasyonundan başka bişey degil... Asker de hain kalmadı artık siyasileri gözden geçirsinler

Cevapla

Blue

.melih gökçek cb bilmiyor başbakan bilmiyor mit bilmiyor sen nerden biliyorsun bunları belediye başkanımısın mit müsteşarımı

Cevapla

mehmet oral

paranoyalara gerekde yok artık

Cevapla

Ihsan abi

24 ekim2016 tarihinde fen işlerine verdiğim dilekçeye hala cevap alamadım. Dilekçeyi arşive atmıslar , bugün git yarın gel devam ediyor. Sen birazda belediyeyle ugraşsan.......

Cevapla

Denyo

Offff ya melih iste, i. melih . Isi gudi aynı

Cevapla

ö

Sana inanmak için ne olmak lazım...be adam

Cevapla

ibrahim köse

onlar hala allahın pilanını anlamamışlarmı

Cevapla

isüzgen

iç işleri emniyet tsk devamlı teyakkuzda olmalı su uyur düşman uyumaz

Cevapla

Ismail

Bunu bilen elbette sadece Gökçek değil. Fakat doğrusu olan, halka onun gibi birisinin ağzından aktarmak. MİT veya Cumhurbaşkanı açıklayacak değil ya. Metod dogru bence.

Cevapla

yakarım

eğer böyle bişey yapsınlar baş üstünde baş koymayız hepsini fetonun bi yerine sokarız

Cevapla

Davud kilic

Ne mağduriyeti kardeşim sen en ufak bir vicdan yok...

Cevapla

Davud kilic

Terbiyesiz....

Cevapla

Gürsel

..ben beynini

Cevapla

Hayrettin

Aynı şeyi 4 kere yazmışsınız. Kafamız mı kıt yoksa kafanız mı kıt?

Cevapla

Cengiz

Fethullah Gülenin havarileri şunu iyi bilmeli ki bu millet onları dökmek istedikleri kanda boğmasısı çok iyi bilir.

Cevapla

vatansever

O kancıklardan ne bekliyorsun ki? Milletin karşısına çıkacak ..yok onlarda. Öncekinde de gece iş çevirmeye kalktılar, aleme rezil rüsva oldular. Yiğitseniz gelin feto'nun piçleri. Bu defa millet size acımayacak!..

Cevapla

once vatan

Ola nasılsa bütün yapacakları dan haberiniz oluyorda en ufacık birşey bile dahi ama nedense nerdeyse gündüz başlayan darbeden hiçbirinizin haberi olmadı biriniz enisdenizden duydunuz biriniz TV den ama şimdi afedersiniz ama tuvalete gidip gelme saatlerini bile bilmeye başladınız geçin bu ayakları .

Cevapla

Salı

Evet bugün Sancaktepe de bir araçta asker giyimli bir asker elbiseli gidiyordu sivil araçta belirtti olabilir ve Allah'ın işi Mevla'm boşuna İstanbul'a Sisi boşuna yollamadı kurtlar hazır olmalı bu gece soysuzları TSK dan yok olacak

Cevapla

....

Kardeşim adam koskoca türkiyenin başkenti ankaranın b.başkanı her yerden duyumlar geliyordur sagır degil ya kulagı! Adam gibi adam maşallah

Cevapla

ahmet öztürk

Bizi bu vatanı hibe etmediler biz bu topraklar için kan döktük ve kanımız döküld,gelsinler gelecekleri. Varsa görecekleride var,bu kez 15 temmuzdaki gibi hukuka teslim etmeyiz,yedi sülaleriyle birlikte,istanbuldaki köprülerde sallandırırız,bu kez bu topraklarda veya ceza Evlerinde beslemeyiz,o üst akıllarının bile kanı donar onlara yapacaklarımız karşısında,gelin meydan burda cesaretiniz varsa gelin

Cevapla

tufan çelik

nickini yanlış yazmışsın,doğrusu"izmirli fetöcü" olacaktı

Cevapla

Alaattin kılıçgurun

Bu. Millet bu sefer öyle yalın. Ayak başı açık eli boş Çıkmayacak vve. Yok götüreyim sorayım karakola mahkemeye yok öyle buna mani olan iyi niyetli asker de olsa sivilce olsa aynı kefeye konulur bunlarda Hainlerle nasibini alır yoksa bunları bulun ve çıkarın Hesabını görün sonra niye böyle yaptınız Demeye hakkınız yok

Cevapla

Asim keskin

Gercek olma.ihtimali yüksek. Çünkü, almanya bir haftadan beri sürekli gaza basarak hızlandı. Dünyası ve kamuoyunu olacak olsam bir girişime hazır hale getiriyor, daha oncede aynisi olmustu. Uyanik olunmali.

Cevapla

Quentin Salikara

Helal olsun ankaranin karaoglani

Cevapla

erdogan

Idam diye diye millet ..yırttı oralı olan yok Evet bu sekilde hateket edebilirler buda bir ihtimal hatta hapistekileride çıkarıp beraber hareket edebilirler belki o hapisaneliri bekleyenlerde kripto fetocu olabilir böyle bir girişimde nasıl engelleyeceksiniz yine idam ısrarla idam diyorum haaa geç gelen adalet adalet değildir buda biline.

Cevapla

Yeni Akit
Gündeme dair önemli haberler ve son dakika gelişmeleri anında bilgisayarınızda!
Masaüstü bildirimlerini almak ister misiniz?