Gökçek FETÖ'nün yeni planını deşifre etti: Herkes uykudayken...

Başkan Gökçek, twitterdan yaptığı açıklamada, FETÖ’nün yeni planını deşifre etti. “İşte FETÖ’nün talimatı ve yeni çabalar. FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi. Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek"

28 Şubat 2017 Salı 17:35
Gökçek FETÖ'nün yeni planını deşifre etti: Herkes uykudayken...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün yeni bir darbe planı olduğunu belirterek, “İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar; FETÖ; FETÖ’cü subaylara, özellikle Ak Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi” dedi.

  Başkanı Gökçek, Twitter üzerinden yaptığı FETÖ’nün yeni planını deşifre eden açıklamasında; “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek” diyerek, “Türk Ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum, darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun” şeklinde konuştu.

  Başkan Gökçek, “Bilinmeli ki bu ordu benim ordum, El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum” twitlerini attı.
  Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahramanlık destanı yazan mücadelesinden çeşitli kareler de paylaşan Başkan Gökçek, “Fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır” tweetini paylaştı.

GÖKÇEK'TEN FETÖ UYARISI 

  “Ancak şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız” diyerek twitlerine devam eden Başkan Gökçek, “Tankla topla bundan böyle darbe yapamayacağını anlayan FETÖ’cülerin suikastlarla yola devam edeceğini söylemiştik. Bu konuda değişik çabaların olduğu, ancak devlet erkanının iyi korunması dolayısıyla amaçlarına ulaşamadıkları biliniyor” dedi.

  FETÖ’nün, FETÖ’cü subaylara, özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdiğini kaydeden Başkan Gökçek, “Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş... Herkes gece yarısı uykuda iken saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya 100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek” uyarılarında bulundu.

  Başkan Gökçek, milyonlarca takipçisiyle şu twitleri paylaştı:

  “Sevgili twit alemi, sizlere bu gece tarihi bir açıklama yapacağım. Son zamanlarda yaptığım açıklamalar FETÖ camiasında inanılmaz bir paniğe neden oldu. Biliyorsunuz bir tartışma başlatmıştık.Türkiye'de yeniden bir darbe olur mu? Olamaz, çünkü darbe karşıtı olarak meydanlarda darbecilere karşı mücadele eden on binlerce genç şu anda asker. Subaylar, bu askerleri kıtadan çıkarmaya çalışsa, bu askerler o subayların emrini dinlemez, hesap sorar, hatta tehlike görürse çatışır dedim. Hadi birilerini ikna edip sokağa çıksalar, bu kez halkla karşı karşıya gelirler. Halk geçen sefer silah olmadan bedenleriyle karşı çıkmıştı, bu kez silahları ile çıkarlarsa kan dökülür. Çünkü halk arasında inanılmaz bir silahlanma var demiştim. Arkasından şunu ilave etmiştim; Ben bu silahlanmayı kesinlikle tasvip etmiyorum. Ama gerçekleri görmemek için başımızı kuma gömemeyiz. Bunun için tedbir alınmalı ve tüm silahlar devlet tarafından kontrol altına alınmalı dedim.

  Son birkaç gün içinde enteresan gelişmeler oldu. İfadelerimin muhatabı kesinlikle FETÖ’cü subaylar iken durumdan vazife çıkaran ve darbe sırasında FETÖ’ye karşı olduğunu bildiğim birilerinden acayip tepki ve yorumlar geldi; "Gökçek halkı orduya karşı silahlandırıyor" diye.

  Cevabım şimdi yerine oturacak. ‘Çüşş geri zekalı. Ben senin anlama kabiliyetine tüküreyim. Bilinmeli ki bu ordu benim ordum. El-Bab'da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum. Aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır. Ancak şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız. Tankla topla bundan böyle darbe yapamayacağını anlayan FETÖ’cülerin suikastlarla yola devam edeceğini söylemiştik. Bu konuda değişik çabaların olduğu, ancak devlet erkanının iyi korunması dolayısıyla amaçlarına ulaşamadıkları biliniyor. İşte Feto’nun talimatı ve yeni çabalar. FETÖ; FETÖ’cü subaylara özellikle AK Parti'ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla 'tanksız topsuz bir infaz darbesi' gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi. Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş...Herkes gece yarısı uykuda iken gece yarısı saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek.

  Bu suretle halkla karşı karşıya gelmeden mesele halledilecekmiş. Ey darbeciler sizi takip ediyoruz ve bütün tezgahlarınızı öğreniyoruz. Biz sizi gece yarısı operasyonunuzda da bekliyoruz. Gelin ki bu millet size gene dersinizi versin...Gene hezimete uğrayacaksınız. FETÖ’cülerde amaç referandumdan önce son çıkışı yapmak. Çünkü referandumdan evet çıkmasını kendilerinin kesin sonu olarak görüyorlar. Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum. Bu darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun. Biz şerefli ordumuzla gurur duyuyoruz. Ama darbecilere bu ordu haram. Yaşasın bu ülkenin birliği için canlarını veren ve vermeye hazır olan şerefli Türk ordusu.”

Haber Tarihi: 28 Şubat 2017 Salı 17:35

YORUM YAZ

 • emir seyyidemir seyyid1 yıl önce
  TSK - MIT - EMNİYET - AKP - HÜKÜMETherhalde KIRMIZI ALARM da olması gerekir....HALK ada yeniden meydanlara inin -silahlanın ve sabaha kadar evde-sokakta NÖBET tutun denilsin bari..bu ne ya ? bu kezde tüm yetkiiler uyursa LANET olsun !
 • hasanhasan1 yıl önce
  KENDİN ÇAL KENDİN OYNA yemez millet artık sizin feto keto oyunlarınızı sandığa gömüleceksiniz
 • VV1 yıl önce
  Siyaset korkulardan beslenir. Birileri laiklik elden gidiyor, birileri din, birileri milliyetçilik. Peki kazanan sermaye, Dünya ' yı yönetenler.
 • Dursun yilmazDursun yilmaz1 yıl önce
  Sayın gökçek açıklaman güzelde nerden korkuyoruz buyrun yapabiliyorlar çıksınlar 89milyonun cevabı hazır yenilen pehlivan güreşe doymaz işinize bakın insanları böyle ufak işlerle uğraştırmayın bu halk öyle bir halkki onları tükürükle boğazlar allahın izniyle bitti o vesayet işleri korkulu rüyası yok daha
 • Nilgun canikogluNilgun canikoglu1 yıl önce
  Darbe girişiminde,Cumhurbaşkanı,Genel kurmay beskani ve bir coklarinin yaveri Fetocu( devletin hemen hemen tüm kurumlarindaFetoculer vardi ve halen de var)çıktı, bu işte bir terslik var, sizce Feto adamlarına talimat veripbahsettiklerimive devletin içinde yapilanmis Fetoculer Fetocu olmayanları anlık oldurebilirlerdi, bakın yanlış anlaşılmak istemem, aman niye oldurmediler oldurselerdine iyi olurdu demiyorum...
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Bundan sonra bize uyku yok o zaman. Bu haberi okuyup da 3'ten sonra uyuyayamaz millet.
 • KaraKara1 yıl önce
  Melih birak Bu bos laflari. Canakkalede muharrem inceyi cankkalede dinlersen. Belki Sende Hayir dersin..
 • sukrusukru1 yıl önce
  Bi halt edemezler ha denerlersede bu defa öyle burunda kulakta ufak tefek yaralarla kurtulamayacaklarınıda hesaba katsınlar.
 • Alaeddin Alaeddin 1 yıl önce
  Melih Bey. Senin nerden Haberin var????.
 • Hayir. Hayir. 1 yıl önce
  Melih Bey bunlari Iyi tanir.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018