THY- Euroleague

Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün ‘Maraton Fuarı’nda bugün son gün

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek Maraton ve Spor Fuarı’nda İstanbullular spor ve teknolojiye doyacak.

11 Kasım 2017 Cumartesi 12:44
Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün ‘Maraton Fuarı’nda bugün son gün

Yarın 39’uncusu koşulacak Vodafone İstanbul Maratonu öncesi, 9-10-11 Kasım tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek Maraton ve Spor Fuarı’nda İstanbullular spor ve teknolojiye doyacak.

9 Kasım 2017'de başlayan ve bugün sona erecek olan Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ndeki “Maraton ve Spor Fuarı”, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün standında katılımcılara sporu doyasıya yaşama fırsatı sunuyor.

ZİYARETÇİLER GULİYEV İLE YARIŞACAK

Dünya Atletizm Şampiyonası’nda altın madalya alma başarısı gösteren ilk ve tek Türk atlet Ramil Guliyev bugün saat 13.00’te İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün standında sevenleri ile bir araya gelecek. Ayrıca Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan özel teknoloji koşu simülatörü ile çocuklar animasyonlarla yarışırken, büyükler de Dünya Şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev ile yarışma deneyimi elde edecek.
Dünya şampiyonu Semih Saygıner de bugün 14.00’te İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün standında yer alarak ziyaretçiler için hazırladığı unutulmaz bir gösteri yapacak.

EFSANE BOKSÖR İLE REKORTMEN ATLET FUARDA

Madame Tussauds İstanbul’dan dünyaca ünlü sporcular Muhammed Ali ile Usain Bolt’un figürleri getirtilerek, İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü standında ziyaretçilere eşsiz bir an yaşatacak.

Günün Özeti

Haber Tarihi: 11 Kasım 2017 Cumartesi 12:44

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    15 Aralık 2018