THY- Euroleague

Garanti Koza Nitto ATP Finalleri'ne tek Türk markası olarak altın sponsor oldu

Garanti Koza, tenis dünyasının büyük bir heyecanla beklediği Nitto ATP Finalleri’ne altın sponsor oldu.

09 Kasım 2017 Perşembe 16:15
Garanti Koza Nitto ATP Finalleri'ne tek Türk markası olarak altın sponsor oldu

Garanti Koza, Bu yıl Londra’daki The O2 Arena’da 12 – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finali ve dünyanın en büyük kapalı tenis turnuvası olan Nitto ATP Finalleri’inin tek Türk markası olarak ikinci kez altın sponsoru oldu.

Turnuvayı, televizyon ve dijital kanalara aracılığıyla yaklaşık 102 milyon kişinin izleyeceği tahmin ediliyor.

Yılın en büyük tenis olayı: Nitto ATP World Tour Finalleri

Dünya çapında konut projeleri ile inşaat taahhüt ve gayrimenkul geliştirme konusunda bir lider olan Garanti Koza; tenis dünyasına son yıllarda yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Garanti Koza’nın Esenyurt’ta bulunan projesinin içinde yer alan dünyanın en büyük tenis ve spor akademisi olarak inşa edilen Garanti Koza Park’ta gerçekleştirdiği turnuvalarla başladığı sponsorluklara; Nitto ATP World Tour Finalleri’nin gold sponsorluğunu da ekleyerek bu alanda yaptığı yatırımlara emin adımlarla sürdürüyor.

Garanti Koza bugünde kadar tenis sporu için yaptığı 100.000.000 TL üzerindeki yatırımı ile Türk şirketleri arasında tenis sporunu destekleyen markalar arasında ilk sırada yer alıyor.
Yılın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Nitto ATP World Tour Finalleri ile ilgili konuşan Garanti Koza WOS Genel Müdürü Yavuz Selek : “Dünya çapında Türkiye’nin tanıtımına büyük bir katkısı olduğuna inandığımız dünyanın sayılı spor organizasyonları arasında yer alan Nitto ATP Finalleri’nin ikinci kez altın sponsoru olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Garanti Koza olarak tenis sporuna yaptığımız büyük yatırımlarımız sonucu bugüne dek binlerce gencimizi tenise kazandırdık.  Londra sonrası Nisan ve Mayıs aylarında İstanbul’da gerçekleşecek olan TEB BNP PARIBAS ISTANBUL CUP ve TEB BNP PARIBAS ISTANBUL OPEN turnuvalarında yine dünyanın en önemli tenisçilerini ağırlayacağız. 15 gün boyunca Garanti Koza Park’da gerçekleşecek olan turnuvalarımızda spor severlere tarihe tanıklık ettirecek unutulmaz anlar yaşatacağız.”dedi

Haber Tarihi: 09 Kasım 2017 Perşembe 16:15

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    14 Aralık 2018