THY - TR Çıkışlı DAB

Furniture İstanbul fuarı başlıyor

Furniture İstanbul fuarı, 2018 trendlerinin ilk kez beğeniye çıkması açısından büyük önem taşıyor.

06 Kasım 2017 Pazartesi 09:02
Furniture İstanbul fuarı başlıyor

İlk kez Furniture İstanbul fuarında sergilenecek koleksiyonlar Ocak-Şubat aylarında üretilerek 2018’de mağazalarda olacak.

Fuarla ilgili bilgiler;

* Fuarda, modern, klasik ve modüler mobilyalardan ofis mobilyalarına, oturma gruplarından bebek, çocuk, genç mobilyalarına, yataklardan aksesuarlara ve bahçe mobilyalarına kadar her türlü ihtiyaca yanıt verecek ürünler sergilenecek.

* 5 gün boyunca sürecek fuarda, mağaza sahipleri ve yöneticileri, toptancılar, üreticiler, yan sanayiciler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, müteahhitler, otel yöneticileri ve son tüketiciler ağırlanacak. Fuar, 60 bin metre kare alanda 70 bin yerli ve yabancı ziyaretçi hedefi ile gerçekleşecek.Türk mobilya sektörünün en önemli markaları Yataş, İstikbal, Alfemo, Enza, Merinos, İpek, Kilim, Yatsan, İşbir gibi markaların da aralarında bulunduğu 300'den fazla marka fuarda olacak.

* Tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla diğer fuarlardan ayrılan fuarda, Designers Lounge alanında yerli ve yabancı tasarımcılar ve mobilya üreticileri bir araya gelecek. Fuara İtalya, İspanya, Fransa Finlandiya, Hollanda başta olmak üzere Avrupa’dan katılan 14 tasarımcı Design Stories adlı seminer etkinliğinde geleceğin dizaynları ile ilgili sunumlar yapacaklar.

Tarih : 7 – 12 Kasım 2017

Açılış Töreni: 7 Kasım 11:00

Ziyaret Saatleri: 10:00 – 18:00

Yer : CNR EXPO

Cnr Expo Fuar Merkezi Yeşilköy

Haber Tarihi: 06 Kasım 2017 Pazartesi 09:02

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    26 Eylül 2018