THY - Orta Avrupa Mayıs 2018

Fikret Orman'dan 114. yıl mesajı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman kulübün 114. yılı için yayınladığı mesajda, "Beşiktaş'ı 114 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur" ifadelerine yer verdi.

19 Mart 2017 Pazar 10:30
Fikret Orman'dan 114. yıl mesajı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün kuruluşunun 114. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Fikret Orman, kulübün internet sitesinde yer alan mesajında şu ifadeleri kullandı:

  • "114 yıldır yaşattığı gelenekleriyle Türkiye'nin saygısını kazanmış bir çınar olan Beşiktaş'ımız, gücünü taraftarlarımızdan almaktadır. Beşiktaş'ı 114 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur. Bir semt takımı olarak doğup, dünyanın tanıdığı bir kulüp haline gelen Beşiktaş'ımızın 114. yaşını kutluyoruz."

Beşiktaş'ta bir aile ortamına sahip olduklarını vurgulayan Orman, mesajında daha sonra şunları kaydetti:

  • "Yöneticisinden kulüp çalışanlarına, teknik ekiplerimizden sporcularımıza kadar güzel bir ahenk içindeyiz. Ülkemizin ve gençlerimizin spor alanlarında daha başarılı olması için şanlı mazimizden aldığımız güçle çalışmaya devam edeceğiz. Beşiktaş Jimnastik Kulübünün başkanı olarak, kulübümüzün bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli büyüklerimizi minnetle, şükranla anıyor, tüm Beşiktaşlıları en içten dileklerimle kutluyorum."Haber Tarihi: 19 Mart 2017 Pazar 10:30

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü