FETÖ'cü isimden alçak tehdit: Daha bu ne ki...

Bursa'da gözaltına alınan FETÖ mensuplarının tabandaki üyelerine moral vermek için, "15 Temmuz ne ki, daha neler göreceksiniz" dediği öne sürüldü.

20 Mart 2017 Pazartesi 12:10
FETÖ'cü isimden alçak tehdit: Daha bu ne ki...

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Özel Nilüfer Eğitim Kurumları'na yapılan operasyonla gözaltına alınan ve bir çoğunun FETÖ Terör Örgütünün hücre yapılanması içerisinde birbirinden farklı gruplar içerisinde abi ve ablalık yaptıkları öne sürülen 33 kişiden 20'si adliyeye sevk edildi.

"DAHA BU NE Kİ, NELER GÖRECEKSİNİZ"

Gözaltına alınan abi konumundaki şahısların üzerinden çıkan F.Gülen ibareli kol saatlerinin Amerika'daki üst düzey Fetöcüler tarafından örgüte finans ve şakirt kazandırma karşılığında Türkiye'deki abilere hediye olarak gönderdikleri belirlendi. Gözaltına alınan kişilerin 15 Temmuz gecesi yaşanan hain kalkışmanın ardından çevrelerindeki kişilere "Daha bu ne ki neler göreceksiniz" dedikleri öne sürüldü.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarda Mücadele Şube ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, KHK ile kapatılan (Slim A.Ş.) Özel Nilüfer Eğitim Kurumları'na, Bursa ve İstanbul'da geçen perşembe günü operasyon düzenledi. FETÖ /PDY Terör Örgütüne üye olmak ve mali destek sağlamak suçlarından aranan 33 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 12:10

YORUM YAZ

 • Avini Avini 1 yıl önce
  Bu şekilde şekil veriyorsa / Gık yapan tavuğ a bıçağı hazır dır / bırakın ötsün 16 Nisa'ndasonuna kadar
 • MehmetMehmet1 yıl önce
  Dünya insanlık tarihinin gördüğü en büyük münafıklık hadisesi. Topunuza lanet olsun.
 • SofuoğluSofuoğlu1 yıl önce
  "Acırsan acınacak hale gelirsin"Korkarım ki,dedikleri gerçek olur.ADAMLAR(FETÖ) mensuplarının üçte biri(Benim tahminim) kendisini gizleyerek devletin tüm kademelerinde hala faallar.Bunca zarara, ziyana VATAN HAİNLİĞİNE, ÖLÜMLERE sebep olmalarına rağmen; SİNMİŞ,PİŞMAN OLMUŞ VE GERİ ADIM ATMIŞ DEĞİLLER.Yetkililer, suçsuz olanları ayırarak, diğerlerinin ivedilikle yargılanmaları gerekir.
 • Hakan BirHakan Bir1 yıl önce
  Evet bu daha ne ki.. Geçen sefer gafil avlandık. Hele bi kalkışın bu kez sülalelinizi.... Bu kez merhamet olmayacak.
 • cihadcihad1 yıl önce
  hadi görelim daha neymiş kafalarınızı elinizde göreceksiniz bu sefer. elimizde silah yoktu lakin sizleri yok etmek için elinizdekini almak imkanım çoktu kalabalığa dua edin tabi dua biliyosanız iblisin artıkları. sizleri leş haline getirmek için her gün plan kuruyorum inşallah yaparsınızda hepinizi yargılama yerine lağama yakarak atarım
 • ÜmitÜmit1 yıl önce
  Ozaman bizde cevap verelim 15 temmuz neki birdaha deneyinde görelim bu sefer teslim almak yok bilesiniz..
 • H.Ö.HH.Ö.H1 yıl önce
  Helebi kalkışın bidaha biz idam veririz
 • 1958 Batman1958 Batman1 yıl önce
  Bu kez tuttuğum feto,cunun .kazık çakarım, buna inanin.
 • Korucuk köylü Korucuk köylü 1 yıl önce
  Bir Fetoş çocuğu daha ekarte edilmiş. sizin .
 • ErhanErhan1 yıl önce
  Daha ne görebiliriz yaşadığınız ekmeğini yediğiniz ülkenize hainlik yaptınız bundan daha kötü ne olabilirdi askeri üzerimize saldiniz şehit ettiniz bundan ötesi savaştır bizlerde allah güç kuvvet verdiği sürece vatanımıza milletimize namusumuza sahip çıkarız elhamdülillah
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018