THY- Euroleague

Fatih Terim, Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılmasına damatları mı sebep oldu?

Sabah Gazetesi yazarı Tezel, Fatih Terim'in damatlarıyla birlikte kebapçı basmasını değerlendirdi.

10 Kasım 2017 Cuma 08:46
Fatih Terim, Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılmasına damatları mı sebep oldu?

Sabah Gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, Fatih Terim'in Alaçatı'da damatlarıyla birlikte  Selahattin Aydoğdu'nun kebapçısını basması ve bu yüzden Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrıldığını ve bu işten en zararlı çıkan ise Dünya Kupası'na gidemeyen Milli Takım ve Türk halkı olduğunu ifade etti;

Nereden nereye... Terim, Selahattin Aydoğdu'nun kebapçısını bastığı için Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden olmuştu. Bu işten en zararlı çıkan ise Dünya Kupası'na gidemeyen Milli Takım ve Türk halkı oldu.

Terim, kendisine yakışmayacak bir davranışta bulunmuştu ama bir baba olarak çocuklarını koruma içgüdüsü ile hareket ettiğini görmezden geldik. Hep Terim'i eleştirdik, olayda haksız olmasına rağmen kebapçı Selahattin Aydoğdu kahraman ilan edildi, heykeli dikildi vs. Tüm bu yaşananların baş sorumlusu olan damatlar ise hiç konuşulmadı.

Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, küçük bir sorunu halledemeyip Terim'in kariyerinin son dönemini kabusa çevirdiler. Terim gibi bu ülkeye büyük başarılar kazandırmış, gururlu bir futbol adamıyla sosyal medyada dalga geçilmesine neden oldular. Oysa sorunlarını kendileri halletseler, bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Galiba onlar Terim'in damadı olmayı bir statü, bir güç noktası olarak gördüler ve öfkeyle kalkıp zararla oturdular. Terim, böyle kötü bir sonu aklının ucundan bile geçirmemiştir. Ee ne demişler; damadın mı var derdin var.

Haber Tarihi: 10 Kasım 2017 Cuma 08:46

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    15 Kasım 2018