Extra, Stevıe Awards'tan Türkiye'ye ödülle döndü!

Extra Bilgi Çözümleri, iş dünyasının en prestijli uluslararası ödül organizasyonlarından Stevie Ödülleri 2016’da ödüle layık görüldü.

06 Mart 2016 Pazar 15:16
Extra, Stevıe Awards'tan Türkiye'ye ödülle döndü!

Extra Bilgi Çözümleri, iş dünyasının en prestijli uluslararası ödül organizasyonlarından Stevie Ödülleri 2016’da ödüle layık görüldü. Dünya çapında kabul görmüş başarılı kuruluşları ve yöneticileri ödüllendiren, Stevie Ödülleri bu sene Las Vegas, Paris Hotel’de düzenlendi.

Extra Bilgi Çözümleri, bu önemli gecede ‘Yılın Çözüm Sağlayıcı Şirketi’ kategorisinde ‘Teşvik, Ödüllendirme ve Bilinirlik Sağlayıcı’ dalında ‘Gümüş’ ödülü kucakladı.

Extra’nın oluşturup yönettiği Gratis Kart Programı ise ‘Satış alanında en iyi teknoloji kullanımı’ ve ‘Yılın talep oluşturma programı’ dallarında Gümüş, ‘Satış alanında inovasyon’ dalında Bronz ödüllerini alarak kendi sektöründe bu alanlarda başarı gösteren ilk ve tek şirket oldu.

40’dan fazla ülkeden 2100’den fazla kurum ve yöneticinin yarıştığı organizasyonda ödüller 200 uluslararası yöneticinin değerlendirmeleriyle sahiplerini buluyor.

‘KENDİMİZİ AŞTIK!’

Extra Bilgi Çözümleri CEO’su İrem Tüzünalper ödül ile ilgili, ‘Biz bu işe başlarken kendini aşan markalardan ve hatta insanlardan ilham aldık. Hem kendimizin hem de müşterilerini işlerinin odağına koyan tüm iş ortkalarımızın bu amaç çerçevesinde profesyonel hayatlarını şekillendirmeleri en büyük hayalimiz. Bugün kazandığımız bu dört ödül kendimizi aşma yolunda hem müşterilerimize hem de sektöre güzel bir örnek. Hedeflerimizin, hayallerimizin hiç durmadan bu çerçevede büyüyeceğine inancımız tam. Türkiye de büyük bir hız ve başarı ile büyüyen Gratis’in ve çözümlerimizle müşteri ve sadakat yönetimlerine destek sağlandığımız tüm müşterilerimizin iş başarılarına katkı sağlıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz’ şeklinde konuştu.

ÖDÜL GETİREN İŞBİRLİĞİNİN RAKAMLARLA ÖZETİ

Extra, Gratis ile olan Sadakat Yönetim Programı işbirliğine 2014 yılında başladı. Yalnızca 18 ayın sonunda;

- 3 milyonu aşan aktif kullanıcı,

- 2000’den fazla müşteri segmenti bazında kampanya düzenlenmesi ile sepet ortalamalarında büyük artış sağlandı

Extra, çeşitli sektörlerden hizmet verdiği müşterileri için Sadakat Program Teknolojileri altyapısı ve Sadakat Programı Yönetimini her yönüyle sağlıyor. Hizmet verdiği iş ortaklarının teknik altyapı ve insan kaynağı yatırımı yapmasına gerek kalmadan satış ve karını artırmayı hedefliyor. Müşteri odaklı çalışmalarla kişiye özel kampanyalar, müşteri teklifleri ile müşteri ilişkileri ve satışların yönetimine yepyeni bir boyut getiriyor.

EXTRA HAKKINDA

Extra Bilgi Çözümleri 2013 yılında, perakende kuruluşlar, bankalar ve üye sistemli kuruluşlarda, Türkiye‘de ve yurtdışında 20 yıldan fazladır başarılı projelere imza atan bulunan İrem Tüzünalper ve 15 yılı aşkın süredir perakende kuruluşlar için Sadakat Programları ve Kartlı Ödeme Sistemleri alanlarında uzmanlaşan Levent Eryiğit tarafından kuruldu. Extra’nın hizmet verdiği müşterileri arasında Gratis, İpragaz GO, IDO, ICF Antalya Havalimanı, Aviva, Fenerbahçe Spor Klübü, Passolig, Türkiye Finans, Damat Tween gibi sektörlerinin öncüsü markalar bulunuyor.

 

Yeni Akit İsa ÖZGÜLLER-İSTANBUL

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Mart 2016 Pazar 15:16

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019