THY - Güney Avrupa

Erol Olçok'un eşi canlı yayında yaşadıklarını anlattı

15 Temmuz'da en büyük acıyı yaşayan Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok, ilk kez canlı yayına katıldı. Olçok, geceleri mezarlığa gittiğini eşi ve oğlunun mezarlarının arasına yattığını söyledi. Şehadet haberini alınca ağzından sadece 'Hakk' kelimesinin çıktığını söyleyen Olçok, 3 gün boyunca aynı kelimeyi tekrar ettiğini anlattı.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 12:48
Erol Olçok'un eşi canlı yayında yaşadıklarını anlattı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un eşi ve Abdullah Tayyip Olçok'un annesi Nihal Olçok, 15 Temmuz'dan sonra ilk kez Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu programa katıldı.

Canlı yayında konuşan Nihal Olçok akşamları mezarlığa gittiğini, eşi ve oğlunun mezarlarının arasına yattığını söyledi. Olçok, zaman zaman mezarlıkta ders çalıştığını da söyledi.

Haberi aldığında ağzından sadece 'Hakk' sözünün çıktığını söyleyen Olçok, söylediklerine göre 3 gün boyunca sadece 'Hakk' diye bağırmışım" dedi.

Erol Olçok'un 15 Temmuz Dijital Kütüphanesi'ndeki özel sayfası için tıklayınız.
(Yeni Şafak)
Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 12:48

YORUM YAZ

  • ŞEHADETŞEHADET10 ay önce
    EŞHEDÜ ELLE İLEHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENNE MUHAMMEDEN ABDÜHU VE RESÜLUHU. Bizler şehadet ederiz ki ALLAH'tan başka ilah yoktur, ALLAH'tan başka mabud(yani tapılacak) yoktur ve hamd ancak ALLAH'a aittir. Yine şehadet ederiz ki Muhammed aleyhisselam(s.a.v.) ALLAH 'ın kulu ve resulüdür, üzerine düşen görevi hakkıyla yapmaya çalışmıştır. ALLAH ondan, diğer peygamberlerden ve iyilerimizden razı olsun Amin.....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018