Erdoğan'ın konuştuğu kürsü önünde dikkati çeken cihaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tokat'taki İl Kongresi kapsamında kürsüde yaptığı konuşması sırasında 360 derece ile görüntü alabilen kamera kullanılması dikkatleri çekti.

14 Ocak 2018 Pazar 17:29
Erdoğan'ın konuştuğu kürsü önünde dikkati çeken cihaz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Tokat 6. Olağan İl Kongresi’ne katılarak konuşma yaptı.

Kongrenin yapıldığı salonda geniş güvenlik önlemleri alındı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın konuşma yaptığı platformun yanına yerleştirilen 360 derece açıyla salondan görüntü alabilen özel güvenlik kamerası da ilk kez bu kongrede kullanıldı.

Kongrede Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yaptığı platformun yanına yerleştirilen 360 derece açıyla salondan görüntü alabilen özel güvenlik kamerası kullanıldı.

Salondan görüntü alan kameranın bugünkü kongrede ilk kez kullanıldığı belirtildi.

Haber Tarihi: 14 Ocak 2018 Pazar 17:29

YORUM YAZ

  • AliyarAliyar3 ay önce
    Kökünün Mekke'de dalının Anadoluda ve gölgesinin tüm cihanı kuşattığı bir varoluş sırrını idrak edememiş ,dünyadaki köhnemiş-sözde kendilerini dünyanın sahibi zanneden-putlaşmış,köhnemiş zihniyetten KORKUP baştan pes etmiş,15 Temmuz'da bankamatik ve marketlere koşan aciz klavye ahmakları Dünya beşten büyüktür deyip kefeniyle yola çıkanları anlamadı,anlamayacak

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü