Erdoğan'dan o fotoğrafa sert tepki: Kabul edemiyorum

Genişletilmiş il başkanları toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bülent Ecevit'in Clinton önündeki duruşuna tepki gösterdi.

13 Ekim 2017 Cuma 11:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, Bülent Ecevit'in Clinton önündeki duruşuna tepki göstererek, 'Ben Ecevit'in anlayışına sataşıyorum. Ben bu milletin temsilcilerinin, Amerika'nın başkanının tırabzana oturup kendisinin de el pençe divan durmasını kabul edemiyorum.' dedi. 

Haber Tarihi: 13 Ekim 2017 Cuma 11:21
 • y.f.ky.f.k3 gün önce
  dinimizde ölmüş adamın arkasonda konuşulmaz. siyet malzemesi hele hiç edilmez. Adam iyi kötü hakka gitti hesap veriyor yakıştırmadım doğrusu...
 • SalihSalih3 gün önce
  Gunahkarla kafiri karistiriyorsun ahmak. Rabbim hayvana bile kafir demene izin ermiyor tovbe et. Sana doner dedigin sey.
 • AhmetAhmet3 gün önce
  Bu konuda ben hiçbir cevap bulamadım
 • HasanHasan3 gün önce
  ABD.nin Dünyada düz durmadığının en güzel ifadesi.Malesef o zamanın Türkiyesi bu günkü Türkiye değildi diyebiliriz. Elbette kabul edilebilir manzara değil fakat Sayın Ecevit.in bu durumu gün geldi bir molla kasım misali soruluyor.evet gelinen noktada bu tablolar olmayacaktır.inşallah
 • PkksavarPkksavar3 gün önce
  Niye taktın naziruna. Adamlar hayal aleminde bi babayiğit ariler ariler bulamiler. Reis höst dedi alkışlayana da alkışlanana da. Galmiş gezmiş en baba harekatini de yaptı. Gelmem dedi. Bakınız davos. Yaa bi da çıkar mı şu dünyada düşün. O yüzden düşmanları hayal aleminde idare et.
 • MehmetMehmet3 gün önce
  Incirliki neden kapatmiyorsun idam ne oldu idam yine secim zamanında malzeme olarak kullanacakmisiniz
 • yesinlerseniyesinlerseni3 gün önce
  Bu solcu gerizekalılara geçekleri mukayese yoluyla dahi olsa kimse anlatamaz.İktidar olduğumuz günün sabahıİLK İŞİMİZ BU GAZETELERİ kapatmak olacak (gürsel telkin)
 • MM3 gün önce
  Ecevitin nezaketi merve kavakciyi meclisden atin bunu disari diye bagiriyorduniye teseturlu oldugu icin simdi ahirete hesap ver me zamani nezaketli insan herkesin inancina kiyisisine sayki gosderir.
 • kasım'ın paşasıkasım'ın paşası3 gün önce
  yalaka olmasa solcu keferede olmaz zaten.Bezini iyi bağlamamış rahşan hañım sıkıntı orada.Karaoğlanın kusuruna bakma sayin REİSSevgiler saygılar ve dualarımla çok yaşa beyaz güvercin ,
 • KartalKartal3 gün önce
  Ha dünün chp si ha bugünün chp si vatanı üç kuruşa kafire satar bunlar.iktidara geldiklerinde ülkeyi kimin yönettiği ortada.kafirlere resmen teslim
Daha fazla yorum göster (1/10)