Erdoğan'dan ABD'ye sert mesaj: Fırat Kalkanı gibi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fırat Kalkanı Harekatı'nda ne dedik? Bir gece ansızın gelebiliriz. Şimdi Afrin'de de aynı şeyi söylüyoruz; bir gece ansızın gelebiliriz" dedi.

14 Ocak 2018 Pazar 20:26
Erdoğan'dan ABD'ye sert mesaj: Fırat Kalkanı gibi...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Yozgat 6. olağan il kongresinde vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fırat Kalkanı Harekatı'nda ne dedik? Bir gece ansızın gelebiliriz. Şimdi Afrin'de de aynı şeyi söylüyoruz; bir gece ansızın gelebiliriz" dedi.

Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ilişkin ise, "Şimdiden 2019'un safları belli olmaya başladı. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için şahsımızı destekleme kararını ilan etmiş olmasından büyük bir memnuniyet duydum. Bu, önümüzdeki dönemde karşımıza çıkacak nice oyunları, kurulacak nice tezgahları şimdiden bozan, fevkalade dirayetli bir karardır. Gönül isterdi ki bu milli duruşa ana muhalefet partisi de katılsın. Ancak yerli ve milli duruştan anlamasığı için böyle bir şeyin içinde yer alması mümkün değil" ifadesini kullandı.

Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ilişkin ise, "Şimdiden 2019'un safları belli olmaya başladı. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için şahsımızı destekleme kararını ilan etmiş olmasından büyük bir memnuniyet duydum. Bu, önümüzdeki dönemde karşımıza çıkacak nice oyunları, kurulacak nice tezgahları şimdiden bozan, fevkalade dirayetli bir karardır. Gönül isterdi ki bu milli duruşa ana muhalefet partisi de katılsın. Ancak yerli ve milli duruştan anlamadığı için böyle bir şeyin içinde yer alması mümkün değil" ifadesini kullandı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2018 Pazar 20:26

YORUM YAZ

 • ytyt1 yıl önce
  O gece bir gelemedi gitti ne gece imiş arkadaş!!
 • Mesut SarpMesut Sarp1 yıl önce
  Bu ansızın gelebileceğimiz gece ne hikmetse hep söyleniyorda icraat sıfır. Millet ordu hepimiz bekliyoruz hadi...
 • İsmailİsmail1 yıl önce
  Dünya basınında Suriye ile ilgili haber bile yok. Afrin kimsenin umurunda değil şimdilik. Biz kendi gölgemizden korkar gibi davranmaktan vaz geçelim derim. Suriyeyi bombalamayan kalmadı, olan insanlara oldu. Hesabı ödeyen hiç bir devlet olmadı. Bizim de harekete geçme zamanımız geldi.
 • hamiđohamiđo1 yıl önce
  Oyun büyük şeytanın niyeti memleketi lrak ve suriye ya benzetmek. İçsavaş çıkarmak.
 • hamiđohamiđo1 yıl önce
  Oyun büyük şeytanın niyeti memleketi lrak ve suriye ya benzetmek. İçsavaş çıkarmak.
 • HüsnüHüsnü1 yıl önce
  Sizin dostunuz müttefikiniz sen suriyenin işkaline destek ol sonra anlat
 • abdoabdo1 yıl önce
  dünyadaki silahlı olayların ve terörün esas baş çıbanı siyonist ısrael vesömürgesi ve yahudilerin yönetimi altında bulunan abd (genelde yöneticileri vede başkanları hep yahudidir), england ve bazı ab ülkeleridir. içimizdeki zengin yahudilere çok dikkat edilip denetlenmesi gereklidir. gerek daeş , fetöş ,pkk , pyd , ypg , dhkpc vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri p..çleridir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ocak 2019