Erdoğan, Sırp mevkidaşına bisiklet hediye etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi ziyaret düzenlediği Belgrad’da Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic'e, özel tasarım bisiklet hediye etti.

11 Ekim 2017 Çarşamba 13:07
Erdoğan, Sırp mevkidaşına bisiklet hediye etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna temaslarının ardından geldiği Sırbistan’da ziyaretlerini sürdürüyor. Dün Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksander Vuçiç tarafından resmi törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vuciic ile daha sonra ikili ve heyetler arası görüşme gerçekleştirmişti. İş Forumu'nda iş adamlarına seslenen Erdoğan daha sonra çeşitli ziyaretlerde bulundu. Temasları kapsamında Bayraklı Cami'yi ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, din adamları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sevgi gösteriyle karşılaşan Erdoğan, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Camiyi gezen Erdoğan, yetkililerden bilgi aldı. Erdoğan temasları kapsamında Belgrad’da açılan Simit Sarayı’nı da ziyaret etti

 Erdoğan’a Bakanların yanı sıra Sırp mevkidaşı Vuçiç de eşlik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, temaslarında kendisine eşlik eden Aleksander Vucic’e, titanyum kadrolu özel tasarım bisiklet hediye etti.

Haber Tarihi: 11 Ekim 2017 Çarşamba 13:07

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018