Erdoğan ile yeni Diyanet İşler Başkanına ait eski bir görüntüyü paylaştı!

Diyanet İşleri Başkanlığına atanan Prof. Dr Ali Erbaş'ın 1996 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf paylaşıldı.

17 Eylül 2017 Pazar 09:16
Erdoğan ile yeni Diyanet İşler Başkanına ait eski bir görüntüyü paylaştı!

Mustafa Kamacı tarafından paylaşılan fotoğrafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Diyanet İşleri Başkanı Erbaş yan yana görülüyor.

Fotoğrafı paylaşan Mustafa Kamacı fotoğrafın 1995 veya 1996 yılında Sakarya'da çekildiğini belirtti

Haber Tarihi: 17 Eylül 2017 Pazar 09:16

YORUM YAZ

  • VefalımıVefalımı23 gün önce
    Dinden imandan soğudum.. bu herifler ne yapmaya çalışıyor. Dinde diyalog diye açılım yapan....sümüklü fetönün dinde güncelleme yapan versiyonu bu durum beni iyice dinden soğuttu dininiz siyasetiniz yerin dibine batsın dayı Mehmet görmez niye istifa etti nedeni sümüklüye din iman başkanıyken mektup yazıp biz sizler sayesinde felan filan ortaya çıktığında şeytanın at bacağı sözde 100 yılın muçtehidi ( kim neye göre muctehidse sümüklüde kendisine mucdehidim diyordu) sessizce istifa ettirdi yani görünen böyle bir kalemde cizdi.adam ne diyo ben babamı bile tanımam her nedense anasına anacım babaya bişi yok.nalet olsun camilerde artık aynı kapıdan ... namaz sonrası öncesi giriş çıkış yapıyor Hz Ömer Hz bekir Hz Muhammed niye kadınları sonradan camilerde namaz kılmayı teşvik etmemiş erkeklere cemaatle camide kılınan namaza bol keseden sevap verildiğini kadınkini ise evde yaptığı cematli namazına bol sevap verilmiş. Camide namaz kılmasın demiyorum kılsınlarda edeple kılsınlar baldır bacak incecik veya o bile yok tek örtü baştaki kıl örtüsü benim gibi yarım Osmanlıları iyice raydan cıkarmasınlar.din iman başkanı yardımcın bayan olunca daha iyi mi oluyor kadınlar hakkında daha iyi mi içtihatlar yapıyorsun peygamberini örnek alıp evindeki söz avradına danışsana kararlar alırken. Gerçi senin peygamberin kimki.ne fetfa verirsin veremezsin gerçek din iman başkanı değilsin ki bu din iman başkanlığı siyasete bağlı kaldığı müddetçe daha çok fetöler şeyler Şıhlar türer Atatürk keşke tekke ve zaviyeleri kapatmayıp yaksaymış çok daha isabetli olurmuş.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü