Enes Kanter'e son dakika şoku! Gözaltına alındı…

NBA'de oynayan FETÖ'cü Enes Kanter'in pasaportuna Romanya havaalanında el konuldu. Polis FETÖ’cü teröristi gözaltına aldı.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 17:36
Enes Kanter'e son dakika şoku! Gözaltına alındı…

NBA'de Oklahoma City Thunder forması giyen ve FETÖ'nün evladı Enes Kanter, Twitter'dan yayımladığı videoyla Romanya havaalanında polis tarafından tutulduğunu çünkü pasaportunun iptal edildiğinin kendisine söylediğine duyurdu.

 FETÖ'CÜLERİ TELAŞ SARDI

Haberi duyan FETÖ'cüler büyük bir telaş yaşadı. Sosyal medyadan yardım talep eden FETÖ'cüler arasında Emre Uslu da yer aldı. FETÖ'cü Uslu, "Enes Kanter Romanya'da bekletiliyor çünkü Türk Hükümeti pasaporunu iptal etti. Yardım eder misiniz" mesajını attı.

Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 17:36

YORUM YAZ

 • EKOLLEKOLL10 ay önce
  Hainligin zirve yaptığı nokta
 • KanuniKanuni10 ay önce
  İDAM MECLİSE NE ZAMAN GELECEK ?
 • cccihadddcccihaddd10 ay önce
  Pasaport daha önce iptal edilseydi ABD den kalırdı peki bunun Romanya'da işi neydiki oraya geliyor. Ancak fetonun talimatıyla oraya gitmiştir. Allah bilir ne iş çevirmeye gitti birde aleyhine çalıştığı TC devletinin pasaport uyla, akla bak bugüne değin niye ABD vatandaşı olmadinda ABD pasaport u almadın kıt akıllı fetocu. Böyle tuzağa dusersiniz işte birde bize teslim edilirsen NBA maçlarında çıkamadan kontratın iptal olur Silivri'de yeni takımın seni bekliyor. Utanmaz arsız vatan haini alçaklar.
 • ali tutkun ali tutkun 10 ay önce
  AB bu haini verdirmez ab ve usa bunu oradan alırlar romanyaya kalsa verir
 • Güney DoğuluGüney Doğulu10 ay önce
  Bu kaçanların mallarına mülklerine el konulsun. Şehit ve gazi ailelerine dağıtılsın ve haklarında gıybı olarak cezaları kesilsin. Tejrar yakalandıklarında yeni davalar açılsın sürüm sürüm süründürülsün, katil hain bular çünkü.
 • S.MustafaS.Mustafa10 ay önce
  Kan ter içinde kalmış garibim.. sen değilmiydin ABD benim vatanım, fetoş benim babam, türkiyedekiler anam babam değil diyen... niye ülken olmayan bir ülkeye ait pasaport kullanıyorsun... sövmeye gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz...
 • MustafaMustafa10 ay önce
  Hepiniz tek tek faka basacaksiniz fetonun farecikleri
 • EmiliEmili10 ay önce
  Ya tipi kayık salak geç bile kaldın. Gelde yargılan mahluk
 • Mustafa OzdemirMustafa Ozdemir10 ay önce
  Şimdi romanya enes efendiyihemen bize verir..güldürmeyin insani...adam amarikada yaşiyacak ve backup planı olmuyacak amerikan pasportunu unutmuş olmasin vataninda..
 • ₩=₩₩=₩10 ay önce
  BOYU UZUN,AKLI GÜDÜK MAHLUKAT.GEL AMCANIN KILLI KOLLARINA.!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018