Emlakta Ortadoğu’dan yatırım ümidi

Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin yer alacağı 'CNR Emlak 2015 - Konul, işyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı', kasım ayında 3. kez CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek.

Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları buluşturacak Emlak 2015'in organizasyonunu üstlenen firmalar her yıl olduğu gibi bu yıl da Ortadoğu ülkelerinin büyük yatırımcılarını misafir etmeyi bekliyor.

 

CNR Holding kuruluşlarından ITF Fuarcılık'ın fuara özel geliştirdiği projeler ve CNR Emlak 2015 Fuarı'na gelen nihai tüketiciler, yatırımcılar, Türkiye'nin gayrimenkul yıldızlarının fuarda sunacağı özel avantajlar ziyaretçilere maksimum düzeyde fayda sağlayacak. Ziyaretçiler yüzlerce ürünü aynı anda görüp, değerlendirme imkânı bulacak.

 

Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Amerika, Portekiz, Kuzey Kıbrıs'tan çok sayıda sektörün öncü firmalarının da katılacağı CNR Emlak 2015 Fuarı'na geçen yıl Ağaoğlu ve Sinpaş'ın da aralarında bulunduğu Babacan inşaat, Demir Group, Rumeli Yapı ve Ofton gibi sektör temsilcileri firmalar katılmıştı.

 

AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İran, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt gibi pek çok ülkeden ziyaretçilerin beklendiği fuarda yerli ve yabancı 40 bin ziyaretçi hedefleniyor.

 

4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar aynı zamanda Türkiye'de gayrimenkul sektörünün gündeminde olan kentsel dönüşüm projeleri, yeşil bina konsepti, 3.köprü, 3. havaalanı, otoyol projeleri, medikal turizme bağlı olarak otel ve hastane ihtiyacı gibi konuların da önemli bir çözüm merkezi olacak.

 

emlakrehberi / 29 Temmuz 2015