Emlak 2015 fuarı nerede ve ne zaman başlıyor?

Emlak 2015 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman FuarıTürk gayrimenkul sektörünün liderlerini bir araya getirecek olan EMLAK 2015-Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı, 4 Kasım’da başlıyor.

ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından bu yıl 4-8 Kasım 2015 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek olan Emlak Fuarı, gayrimenkul sektörünün aktörlerini buluşturacak.

AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Almanya, Avusturya, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi pek çok ülkeden ziyaretçinin beklendiği EMLAK 2015, sektörün uluslararası pazarlama, tanıtım deneyimi elde etmesinde de önemli bir rol oynayacak.

25 bin metrekarelik alana sahip olan ve 200'ün üzerinde katılımcı sayısı hedefleyen fuara 40 binin üzerinde ziyaretçinin geleceği tahmin ediliyor.

Villa, konut ve toplu konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar, organize sanayi bölgeleri, emlak pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri, kooperatifler, devremülk şirketleri, bankalar, finansman ve kredi kuruluşları gibi farklı katılımcı profilinin katılım göstereceği fuar birçok işbirliklerine ev sahipliği yapacak.

Son dönemde hızla gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründen firmaların yeni projelerini sergilemesi ve ‘vitrine' çıkarması için büyük avantaj sağlayacak olan fuar, sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacak.

 

emlakrehberi/ 1 Ekim 2015