EMLAK 2015 Fuarı için geri sayım

ITF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek EMLAK 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda görücüye çıkarmayı planlıyor.

Gayrimenkul dünyası yılın ikinci yarısında gerçekleştirecekleri çalışma takvimini netleştirmeye çalışadursun, sektörün önde gelen oyuncuları, konut ve iş merkezi projelerini 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında ITF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek EMLAK 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda görücüye çıkarmayı planlıyor.

 

Emlak sektöründeki dinamikleri harekete geçirmeyi amaçlayan organizasyonda A ve B sınıfı villa, konut ve toplu konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri

emlak pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri, kooperatifler, devremülk şirketleri, ahşap ve çelik prefabrike konut üreticileri, ithalatçıları, toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar, finansman ve kredi kuruluşları yer alacak.

 

AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Almanya, Avusturya, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi pek çok ülkeden ziyaretçinin beklendiği EMLAK 2015 organizasyonunun sektöre moral vermesi bekleniyor. Türkiye’den katılacak firmalarla görüşmeler de devam ediyor.

 

Fuarcılık sektörünün deneyimli markası CNR Holding’in üstlendiği fuarın hazırlıklarıyla ilgili gelişmeleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

 

WEB:cnremlakfuari.com/

 

emlakrehberi / 23 Haziran 2015