Ecdadımıza saldıran oyuncu bozuntusu şimdi de tesettürü lekelemeye başladı!

Rol aldığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ isimli dizi ile ecdadımıza saldıran ve karalamaya çalışan Meryem Uzerli isimli oyuncu bozuntusu şimdi de sözde ‘tesettüre girerek’ başörtüsünün itibarını zedeleme çabasına girdi. Oyuncu bozuntusuna sosyal medya kullanıcıları da büyük tepki gösterdi.

20 Mart 2017 Pazartesi 12:44

Yurdumuzu topla-tüfekle işgal edemeyen karanlık güçler ahlaki ve dini değerlerimiz üzerinden saldırılarını sürdürüyor.

Sözde ‘evlilik’ programlarına yönelik tepkiler çığ gibi büyüyor.

Tam da bu dönem de ecdadımızı hiç olmadığı gibi yansıtan ‘Muhteşem Yüzyıl’ isimli dizide rol alan ve ahlaka aykırı görüntüler veren Meryem Uzerli isimli oyuncu bozuntusu tepki çeken bir uygulamaya imza attı.

Oynadığı dizide Osmanlı Devleti’ni gerçek ile hiç alakası olmayan bir şekilde yansıtan Uzerli şimdilerde de başörtüsünün itibarını zedelemeye başladı.

Son oynadığı diziler rağbet görmeyen bir çoğu da yayından kaldırılan Uzerli, gündeme gelebilmek için sözde ‘tesettüre’ girdi.

Uzerli tepki çeken videosunu sosyal medya üzerinden yayınladı. Uzerli, Suudi Arabistan’a üç günlük bir seyahata gideceği için kapandığını iddia etti. Sosyal medya kullanıcıları oyuncunun bu tutumuna sert tepki gösterirken ‘Başörtüsü itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor’ yorumlarında bulundu.

 

www.yeniakit.com.tr

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 12:44

YORUM YAZ

 • JurnalJurnal1 yıl önce
  BAŞINDAKİ ÖRTÜ EMANETMİŞ GİBİ DURUYOR...HA DÜŞTÜ HA DÜŞECEK...
 • Zulfet Zulfet 1 yıl önce
  Akit neden hoşgörüden uzaksın yazıklar olsun sana bu kadın böyle yoruardan sonra dinden daha çok uzaklasacaktir vebalı de sizin üzerinizde , efendimiz kimseye ...etmemiştir sen kim oluyorsun da dini savunayim derken böyle ediyorsun. 
 • Fatih Fatih 1 yıl önce
  Meryem uzerli Kim, basortusunu lekelemek Kim
 • AyşeAyşe1 yıl önce
  Sizene kim ne giymişkalbi kötü insanlar Allah hidayet versin size 
 • HadiseHadise1 yıl önce
  Başörtüsü okadar kutsal ki, bir paçavranın başına geçirmesiyle itibarsızlaşmaz..
 • Sözüm özSözüm öz1 yıl önce
  Mesele örtünmenin adının başörtüsü adını almış olması. Cenabı Allah Kuranı Kerimde sadece başın değil bütün vücüdün örtünmesini emretmiyor mu. Başına kısacık bez bağlayan örtülü olmuyor kusura bakmayın. Bu kadın değil mesele mesele müslüman kızlarında bu kadının bağladığı gibi bağlaması. Saygılar cümleten selamun aleyküm
 • bir garip kulbir garip kul1 yıl önce
  Onun yaptığı hata da hakaret edenlerin yaptığı doğru mu efendimiz hangi gayrimüslimle bu şekilde konuşmuş üstelik Meryem Uzerli'ye geleseye kadar bir İlahiyat Fakültesini ziyaret etmenizi öneririm kimseyi eleştirmek için söylemiyorum ama eleştiriye kendimizden başlayalım noldu da tesettür anlayışı buraya geldi
 • Fahri kutluFahri kutlu1 yıl önce
  BURDA YORUMLARI OKUYUNCA BU YORUMCULARIN HAKARETLERI TERBIYESIZLIKLERI VE KUFURLERINI OKUYUNCA IRKILDIM KORKTUM.SIZ NADIL MUSLUMANSINIZ HIC SIZDE INSANA TOLERANS HOSGORU EMPATI KALMAMIS.VAHSICE SALDIRIYORSUNUZ KADINA.O KADIN HANGINIZE NE YAPTI PARANIZIMI CALDI EVINIZIMI TASLADI AYIPTIR YAHU BIRAZCIK INSAN OLUN.IBADETI ALLAH (C.C) ILE ONUN ARASINDA.NERDE ISLAMIN HOSGORUSU?
 • Temel KılıçTemel Kılıç1 yıl önce
  Nedâmet ederek,bundan böyle kapanacağım denebilir.Buna bu bayanın hakkı yok değil.Böyle bir dönüş SENA edilmeye değer bir davranış olur.'Aksi takdirde,bu hare ketin için,Allâh'la pazarlık yapılmaz ki dedikden sonra,O cc nun kulunun isyânlarını imhâl etdiğini,ancak ihmâl etmiyeceğini hâtırlatırız.
 • B.kayaB.kaya1 yıl önce
  Hepimiz muslumaniz ama islamin en çok yasak ettiği dedikodu ve gıybet yapıyoruz. Üstelik bunu Akit gazetesi yapıyor. Çok yazık. Allah ıslah etsin hepimizi...
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü