THY- Güney Avrupa Haziran

Ecdadımıza saldıran oyuncu bozuntusu şimdi de tesettürü lekelemeye başladı!

Rol aldığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ isimli dizi ile ecdadımıza saldıran ve karalamaya çalışan Meryem Uzerli isimli oyuncu bozuntusu şimdi de sözde ‘tesettüre girerek’ başörtüsünün itibarını zedeleme çabasına girdi. Oyuncu bozuntusuna sosyal medya kullanıcıları da büyük tepki gösterdi.

20 Mart 2017 Pazartesi 12:44

Yurdumuzu topla-tüfekle işgal edemeyen karanlık güçler ahlaki ve dini değerlerimiz üzerinden saldırılarını sürdürüyor.

Sözde ‘evlilik’ programlarına yönelik tepkiler çığ gibi büyüyor.

Tam da bu dönem de ecdadımızı hiç olmadığı gibi yansıtan ‘Muhteşem Yüzyıl’ isimli dizide rol alan ve ahlaka aykırı görüntüler veren Meryem Uzerli isimli oyuncu bozuntusu tepki çeken bir uygulamaya imza attı.

Oynadığı dizide Osmanlı Devleti’ni gerçek ile hiç alakası olmayan bir şekilde yansıtan Uzerli şimdilerde de başörtüsünün itibarını zedelemeye başladı.

Son oynadığı diziler rağbet görmeyen bir çoğu da yayından kaldırılan Uzerli, gündeme gelebilmek için sözde ‘tesettüre’ girdi.

Uzerli tepki çeken videosunu sosyal medya üzerinden yayınladı. Uzerli, Suudi Arabistan’a üç günlük bir seyahata gideceği için kapandığını iddia etti. Sosyal medya kullanıcıları oyuncunun bu tutumuna sert tepki gösterirken ‘Başörtüsü itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor’ yorumlarında bulundu.

 

www.yeniakit.com.tr

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 12:44

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü