Doktorlar çaresiz... Böyle hastalık görülmedi

Endonezya'da Mas Tazul Munir, 24 yıl önce geçirdiği bir kaza sonucunda vücudu taşlaştı.

07 Şubat 2018 Çarşamba 17:41
Doktorlar çaresiz... Böyle hastalık görülmedi

Böylesi görülmedi. Endonezya'da yaşayan 55 yaşındaki eski otobüs şoförü Mas Tazul Munir, 24 yıl önce geçirdiği bir kaza esnasında kullandığı aracın camından dışarı fırladı.

Beyninde oluşan hasar nedeni ile felç olan ve yatalak kalan adamın bacakları yuvarlak şekil alırken parmak uçları çürüyüp odunlaşmaya başladı. 

Munir'e kazadan 20 gün önce dünyaya gelen en küçük erkek çocuğu bakıyor.

Yaşlı adam doktor tedavisinden sonuç alamayınca eski geleneklere göre hastaları tedavi eden yaklaşık 80 doktora gitmesine rağmen hiç bir sonuç alamadı.

 Arkadaşları ile gece geç saatlerde eğlenceden döndükleri sırada önüne aniden bir köpek çıkması sonucunu aracının kontrolünün kaybeden Tazul Munir, takla atan aracın camından fırlamıştı. 

Küçük oğlunun her gün kendisinin bakımını yaparak beslediği adam, başına gelen olayın ise tanrının takdiri olduğunu söyledi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 07 Şubat 2018 Çarşamba 17:41

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Ocak 2019