Doğu Perinçek'ten CHP'ye PKK uyarısı

Referandum sonuçları nedeniyle halkı sokağa çağıran CHP'ye yüklenen Doğu Perinçek, PKK'ya destek olunmaması gerektiğini ifade etti.

19 Nisan 2017 Çarşamba 15:38
Doğu Perinçek'ten CHP'ye PKK uyarısı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi.

Referandum sonuçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Perinçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki gösterdi.

"CHP, PKK'YA DESTEK OLMAMALI"

Perinçek, "CHP yönetimi, PKK'nın sokak çağrılarına, YSK'nın kararını tanımayacakları gibi sokağa davetleri kışkırtan tavırlarla destek olmamalıdır. CHP yönetimi HDP'den elini kolunu çekmelidir." şeklinde konuştu.

Haber Tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba 15:38

YORUM YAZ

  • HayriHayri11 ay önce
    Helal olsun sana biz diyoruz anlamıyorlar belki sen anlatırsın
  • cihadcihad11 ay önce
    şahsa kadşı bi duruşum var lakin bu gibi bir insanında chadapakaka yla birleştiğini söylemesi doğru tespit. millet seçimlere gider oyunu verir sen beğenmez isen güle güle meclisi işgal etmeğin gidin
  • GERÇEKGERÇEK11 ay önce
    Helal sana milli bir duruş sergilemişsin.Bekaroğlu dün mecliste İçişleri bakanını güya eleştiriyor.OHAL ile seçime gidildi HDP nin şarkısı yasaklandı...Allah senin belanı versin şeref yoksunu seni .SOYLUo şarkıyı niye yasaklattı.Soysuzlar sizi.Bu devletten bu milletten bu Bayraktanrahatsızsanız defolup gidin rahat edeceğiniz bir yere.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018