Doğu Perinçek'ten Bahçeli'ye tuhaf cevap!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partisinin grup toplantısında kendisi hakkında söylediği sözlere tuhaf cevaplar verdi.

07 Şubat 2017 Salı 15:27

Bahçeli grup toplantısında, "Dün halklara özgürlük diyerek, orak-çekiçle poz vererek, ülkücülere pusu kuran Perinçekgiller neredeyse bize davamızı öğretip ülkücülük anlatacaklar. Bu ne arsızlık, densizlik, ahlaksızlıktır. Anayasa değişikliğine evet diyoruz ya ağrıları, sancıları bundandır. Eğer Doğu Perinçek ve 'hayırcı' yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır" demişti.

ERDOĞAN'I TERCİH EDENLER DOĞRU PERİNÇEK'İ TERCİH ETMİŞ OLACAKLARDIR

Çin'in başkenti Pekin'den bir görüntülü mesaj yayınlayan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek "Erdoğan'ı da tercih etseler Doğu Perinçek'i tercih etmiş olurlar çünkü sayın Erdoğan'ın başında bulunduğu AK Parti bir çok konuda Vatan Partisi'nin savunduğu çizgiye gelmiştir" ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 07 Şubat 2017 Salı 15:27

YORUM YAZ

 • tuğrultuğrul1 yıl önce
  Öyle sahtekar, öyle güvenilmeyen bir tip ki. İnanç olmayandan ne beklenir ki. ?
 • İbrahim yılmazİbrahim yılmaz1 yıl önce
  YALANIN BATSIN...
 • İhya İhya 1 yıl önce
  Git apo ya çiçek ver sen.
 • HakanHakan1 yıl önce
  Gerçekten komik reisi anlayamamış zannediyor ki kendi gibi düşünüyor
 • Mehmet TahirMehmet Tahir1 yıl önce
  AK PARTİNİN İDEALLERİ TOPRAĞA DÜŞTÜĞÜNDE, SEN DAHA ANANIN RAHMİNE DÜŞMEMİŞTİN PERİNÇEK.
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Ya Erdoğan ya Perinçek. Erdoğan başkan olsun diyenler EVET, Perinçek başkan olsun diyenler HAYIR versin. Perinçek başkan olursa komunizm gelebilir ama.
 • abızerabızer1 yıl önce
  adam doğru söylemiş. bence son derece mantıklı bir açıklama yapmış. bugün ergenekonla akp aynı çizgide
 • sawashiansawashian1 yıl önce
  Bunlar laf cambazlnda ve ... gibi kivirmada ustadirlar. Bu aziz millet sizin ne  oldugunuzu cok iyi biliyor.
 • murat bahadirmurat bahadir1 yıl önce
  Sayin Bahceli yerli ve milli ,ellerinden operiz. Sayin Perincekavenesine kadaryerli , milli .Gazetelerinin gecmiste, Sivasta , seytan aziz meselesin deUlkucu Gencligin ,Milli Gencligin ispiyon tahtasiyla nice masumun hayatini karartilar .Bunlarin Millete karsi cok borclari var.Acep Dogu Turkistana da bu gune kadar hicalaka duydumu ?Cin in yaptigi vampirlige , zulumata hic durundiye bildi mi? Inananlar omuz omuzamilli devlete,eveeeet.....!
 • mhp li muratmhp li murat1 yıl önce
  doğu perinçek'in dediğine göre erdoğana verilen oylar perinçek'e verilmiş olıur.Hayır diyenleri,hainlikle,pkk lıkla fetö ile ilişkilendirmeye çalışan vatan hainleri şimdi ne diyecekler.pkk ya fetö ye binler milyonlar lanet.perinçek de onlar gibidir şimdi gerçek ortaya çıktı
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018