Doğu Perinçek itiraf etti: Darbeden haberim vardı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Fetullahçı Terör Örgütü’nün başlattığı 15 Temmuz darbe girişiminden önce darbeden haberi olduğunu söyledi. Perinçek'in bu itirafı, 'Perinçek ile FETÖ aralarında bir ilişki mi var?' sorusunu akıllara getirdi.

15 Şubat 2017 Çarşamba 15:05
Doğu Perinçek itiraf etti: Darbeden haberim vardı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin olarak bir iddiayı gündeme getirdi. Perinçek, önceki gün partisinin İstanbul il başkanlığında referandum ile ilgili konuların yanı sıra 15 Temmuz darbe girişimi hakkında açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz Darbe girişiminden bir gün önce darbe olacağını bildiğini itiraf eden Perincek, 'Darbeyi de bir gün önce Genel Başkan Yardımcımız Sayın Atilla Uğur bazı medya kuruluşlarına bildirdik' dedi. Fakat Vatan Partisi'ne yakınlığıyla bilinen Ulusal Kanal'da darbeyle ilgili herhangi bir içerik yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2017 Çarşamba 15:05

YORUM YAZ

 • cemaleddincemaleddin1 yıl önce
  Ayni kaynak ve yapi tarafindan beslenmesi sebebiyle o cenahin haberdar edilmesi olabilir. Aynen KK nindadört gözle Kabinesini kurmak icin Bakirköyde bekletilmesi gibi.
 • zaferzafer1 yıl önce
  İşte bunlar ölü sevici vatanseverlerdir. Birçok masum insanın ölümü ve birçok insanın da hapishane ve hastane köşelerinde çürümesi karşılığı gelecek iktidar özlemi çeken ölüseviciler
 • HasanHasan1 yıl önce
  Enişte senmisin yoksa?
 • ahmet ahmet 1 yıl önce
  fetöcüler müslüman ise hristiyanalrın da cennete gitmesi lazım
 • Levent 15Levent 151 yıl önce
  Madem biliyordunuz, neden Devlete bildirmediniz? Fırsat mı kolladiniz? Şimdi vatan- millet edebiyatı yapmanızı bu millet yemiyor. Maonun usaklari!
 • Behlül.Behlül.1 yıl önce
  Ben kesinlikle haberi olduğuna inanıyorum,bir parti düşünün 50 yıldır var ama aldığı oy % 00.05 ten yukarí çıkmıyor,o da yetmiyor eline bir Tv.kanalí bir de Aydınlık diye kapkaranlík bir gazete veriyorlar orada projeli haber ve proje adamlarla yayın yapıyorlar,Abd FETÖ nün biteceğini bildiği için hemen yedeğindeki bu ulusalcı görünümlü uluslararası olan bu yapıyí devreye soktu,özellikle Atatürk çü ve Kemalist Askerler den oluşan bir yapı ile hareket ediyor,işte böyle şanssíz bir ülkeyiz,orduyu bir túrlü milli ordu haline getiremiyoruz ,gelen darbeci,giden darbeci,Allah RTE ye yardımcı olsun tabiki ülke mizede 4-5.Kozmik adam orduya aldığı adamlarla yıllar sonra Darbe yapacak duruma geliyor,Alkah bunlarín şerrinden cümlemizi korusun,PERİNÇEK de bunlardan biri bunun da gençlik yapílanmasí adı altın da Üniversiteleri ve liseleri karıştırmak çin tetik te bekletiliyor ilk eylemleri ise geçtiğimiz günler de Marmara Ü niversitesinde yaşandı resmen dersi bastılar,neymiş özgürlük elden gidiyor safsatası .
 • Erhan KOÇErhan KOÇ1 yıl önce
  Gerçekler gün yüzüne çıkmaya başladı , Doğu Perinçekin haberi varsa ReisiCumhur ve önemli devlet kademelerinin haberi hayli hayli vardır.ReisiCumhur sağ yanına Sedat Pekeri , Sol yanına Doğu Perinçeki almış köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyor.Doğruya giden yolda her yol mübahtır anlayışı ile . . .
 • AgAg1 yıl önce
  Bu batinin i..... kiralik bir atimlik. ... her pis tasinaltin dan cikiyor.
 • arifarif1 yıl önce
  bu da abdye çok kişnediği için abdnin elemanıdır!!
 • Asil KocaçınarAsil Kocaçınar1 yıl önce
  Haberi vardı hükumete de defalarca söyledi, yetmedi Aydınlık Gazetesi bunu manşetten verdi. Darbeden 2 gün önce Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Atilla Uğur, bizzat yetkililere haber verdi. Zaten Doğu Perinçek Fetö'ye karşı 30 yıldır uyarıyor, Maaşallah siz çok derin uyuduğunuzdan..
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018