THY - Baltık

Diyarbakır'da açığa alınan polisin aracından çıktı! Tam 40 kilo

Diyarbakır'da açığa alınan bir polisin aracında yapılan aramada, 40 kilo eroin ele geçirildi.

10 Kasım 2017 Cuma 10:44
Diyarbakır'da açığa alınan polisin aracından çıktı! Tam 40 kilo

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri, Silvan yolu üzerinde uygulama noktasında bir süre önce açığa alınan polis memuru İ.G.'nin aracını durdurarak arama yaptı. Aramada, bagaj kısmına zulalanmış paketler içerisinde 40 kilo eroin ele geçirildi. Van'da görevliyken yurt dışına çıkış yasağı olan kişiye yardımcı olduğu gerekçesiyle açığa alınan polis memuru İ.G.'nin eroini Van'dan İzmir'e götürmek için yola çıktığı saptandı. Ele geçirilen eroinin piyasa değerinin yaklaşık 4 milyon lira olduğu bildirildi.

1 TON 272 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ 

Narkotik ekipleri, Şanlıurfa yolu üzerinde durdurduğu bir tankerde yapılan aramada ise yakıt kısmına zulalanmış esrar olduğu belirledi. Narkotik Şube Müdürlüğü'ne getirilen tankerde yaklaşık 1 ton esrar ele geçirildi.

Kocaköy İlçesi kırsalında polisin yaptığı bir diğer operasyonda ise 272 kilo esrar bulundu.

Diyarbakır polisinin 3 ayrı operasyonda ele geçirdiği uyuşturucuların piyasa değerinin yaklaşık 8.5 milyon lira olduğu açıklandı.

Haber Tarihi: 10 Kasım 2017 Cuma 10:44

YORUM YAZ

  • TrTr5 ay önce
    Böyle kirli işler için cam filminde kusur aramaya gerek yok. Adammesleğini kirli işler için araç olarak kullanmış.Ama bunlar azınlıkta. Iyi emniyetciler çoğunlukta.Allah yardımcıları olsun...

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü