Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ölümden döndü!

Van’da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü.

19 Mayıs 2017 Cuma 16:41

Van’da düzenlenen temel atma töreninde, fırtına sebebiyle platformun kısmen çökmesi sonucu Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ölümden döndü.

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Van Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

ÖLÜMDEN DÖNDÜLER

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay’ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı. Aralarında Mehmet Görmez’in de bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu. Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.

Haber Tarihi: 19 Mayıs 2017 Cuma 16:41

YORUM YAZ

 • cemilcemil11 ay önce
  Bu tokattan sonra kutlu dogum bida sinda vaz gecer insallah .
 • CghCgh11 ay önce
  Artık ilk icraatı kutlu doğum haftasınınilgili aya (nisan) sabitlenmesinin iptali olsun.
 • aliali11 ay önce
  bu ebu lar mebular turkiyede son zamanlarda cogaldi .sudi arabistana okumaya giden turkler,geri geldiklerinde ebu olarak geliyorlar,yakinda haniayi,konyayi gorecekler.ne kadar yer yuzunde ebu mebu var ise hepisi bidacidir.
 • Osmanlı Torunu 571Osmanlı Torunu 57111 ay önce
  "son mohikan 175" denen kişi, ben hocalara her zaman saygılıyım !!!Ancak şunu da unutmayalım, onyıllardır yani, " SELÂNİKLİ KAMÂL TARAFINDAN HİLAFET " KALDIRILDIĞINDAN BERİ BİR BAK BAKALIM ÜLKE VE ÜMMET NE HALE GELDİ !!! MÜSLÜMAN İNSANLARIMIZIN BİR ÇOĞU " LAİKİM, FAŞİSTİM, KOMÜNİSTİM, ATEİSTİM, FETÖCÜYÜM VS DİYEREK BÖLÜNDÜKÇE BÖLÜNÜYOR !!! NEDEN??? ÇÜNKÜ DİYANET İŞLERİ KESİNLİKLE LAİKLİĞE AYKIRI AYET HADİS KULLANAMAZ.. AMA HEM DİYANET HEMİDE TVLERE ÇIKAN BİRÇOK İLAHİYAT PROFESÖRLERİ LAİKLİĞE UYGUN ŞEKİLDE İSTEDİĞİNİ DEĞİŞTİRİYOR VEYA UYGULUYOR!!!BİZDE YANLIŞ OLANIN KARŞISINDA SUSACAKMIYIZ!!!
 • nasnas11 ay önce
  Cenabı hak bu Makbul zatı milleti mize bağışlasın.
 • Yusuf SezerYusuf Sezer11 ay önce
  Kutlu doğumu kutlamak Peygamberimiz(s.a.v)i anmak Allah'ı niye rahatsız etsin?
 • son moikan 175son moikan 17511 ay önce
  Be gafil, be düşkün sen Hocanla nasıl konuşursun böyle... Derhal af dile yoksa ahirettini heba edersin meylül...
 • İmamİmam11 ay önce
  Acaba sen Rasule benzeyen kıyafet mi giyiyorsun
 • İmamİmam11 ay önce
  Müslümanların başına bir sıkıntı gelince sevinecek kadar düşen bedbaht
 • Osmanlı Torunu 571Osmanlı Torunu 57111 ay önce
  Sayın görmez, akıllı ol ve kutluu doğum haftasını mevlid kandiline al.!!!!!!!!kim bilir, belki de bu sana ufak bir uyarıydı.. ALLAH'IN DİNİ OYUNCAK DEĞİL !!!!O YÜZDEN ... AKILLI OL !!!!!!!!!!!!!!!!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü