THY- Euroleague

Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Son bölümü adeta izleyenlerin nefesini kesen Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı dün akşam yayınlanmadı. Peki neden?

07 Aralık 2017 Perşembe 10:10
Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

TRT 1'in en çok izlenen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul99.bölümü fragmanı merakla bekleniyor. Son bölümün yayınlanmasının ardından gözler yeni bölümü çevrildi. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Bahadır Bey ölecek mi? Turgut Alp'i, Aslıhan Hatun'u ve Sultanı zehirleyen bulunacak mı? Emir Sadettin Köpeğin akıbeti ne olacak? Yeni bölümünde adeta izleyenlerin nefesini kesen Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı neden yok? Önümüzdeki hafta Diriliş yok mu?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99.BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YAYINLANMADI?

TRT 1'de yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı "Diriliş Ertuğrul" dizisinin setinde yangın çıktı.

Tekden Film'den yapılan açıklamaya göre, dizinin Riva'daki platosunda, kostümlerin bulunduğu konteynerlerde, 04.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Şirket çalışanları güvenlik kameralarından fark ederek, yangına müdahale etti.

Bu sırada set çalışanlarının ihbarı üzerine platoya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği ekipleri, yangını söndürdü.

Yangın dolayısıyla bazı kostümler kullanılamaz hale geldi. Dizinin çekimlerine yangın nedeniyle ara verildi. Bu nedenle Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı hakkında yapımcı şirketten henüz bir açıklama gelmedi. İtfaiye ve polis ekiplerinin yangınla ilgili incelemesi sürüyor. 

Haber Tarihi: 07 Aralık 2017 Perşembe 10:10

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    21 Kasım 2018