THY- Euroleague

Diriliş 'Ertuğrul'da şoke eden idam...

TRT 1'in rekor kıran dizisi Diriliş’in 101.bölüm fragmanında Ares tarafından idam edilenlerin kim olduğu merak ediliyor.

28 Aralık 2017 Perşembe 10:02
Diriliş 'Ertuğrul'da şoke eden idam...

Son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul 101.bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz bölümde Karacahisar Tekfur'u Ares, Ertuğrul Bey'in oğlu Gündüz Alp'i kaçırdıktan sonra düzenlediği hain planlar ekranlara geldi. Peki Diriliş Ertuğrul 101.bölümünde neler olacak? "Bu gaza ile Nikea'nın ve dahi Konstantiniyye'nin fetih yolunu açmış olacağız. Hedefimiz güneşin doğduğu yerden battığı yere kadar olan tüm cihandır" diyen Ertuğrul savaşı tamamen başlatacak mı? İşte TRT 1 ekranlarının reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul 101.bölüm fragmanı ve özeti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 101.bölümü 03 Ocak çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

(Diriliş Ertuğrul 101. bölüm fragmanı)

3 kıtaya adaletle hükmeden Devlet-i Aliyye'nin kuruluşunu konu alan Diriliş Ertuğrul'un 101. bölüm fragmanı yayınlandı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? TAHMİNLER

Uc beyi olarak Ertuğrul Bey kalenin fethi için toy yapmaktadır. Bahadır Bey'e toydadır. Ares kaleye sızan Alpleri bulmak için toplantı yapar ve hemen akabinde Karacahisar kalesine sızan Alpleri bulur ve hepsini idam eder.

Bahadır Bey toya katılmadan önce Sancar Bey ile görüşüp Aslıhan hatunun otağını ele geçirmesini ister. Sancar Bey otağı basar ve Aslıhan hatunu etkisiz hale getirir. Turgut Alp ise o sırada toydadır.

Bahadır Bey istediği Çavdar obasını sonunda ele geçirir. Ertuğrul Bey ve Turgut Alp Çavdar obasını geri almak için obaya baskın yaparlar.

"Bu gaza ile Nikea'nın ve dahi Konstantiniyye'nin fetih yolunu açmış olacağız. Hedefimiz güneşin doğduğu yerden battığı yere kadar olan tüm cihandır" diyen Ertuğrul savaşı tamamen başlatıyor...

Günün Özeti

Haber Tarihi: 28 Aralık 2017 Perşembe 10:02

YORUM YAZ

 • AbdullahSaidAbdullahSaid11 ay önce
  Artık bitse güzel olacak. Netten hızlandırarak yarım saatte izleniyor neyse ki. Gerisi eski olayların tekrarı.
 • MehmetMehmet11 ay önce
  Gündüz beyi kaçıran adam yaralı olarak obaya gelmişti. Güvercinle kaleye haber yolladı kale basılacak diye... Ağır yaralı gelmişti anlamadığım güvercini nerden buldu... giderek dizi çizgi filme dönüşmeye başladı.
 • OsOs11 ay önce
  Yaa arkadaş diziyi daha aksiyon birde saçmalıyorsunuzdaha canlı daha aksiyon pasifleştirmeyin
 • ÖmerÖmer11 ay önce
  Sürekli kendini tekrar eder hale geldidizi
 • ElifElif11 ay önce
  Dizinin tam akışını anlamadan yorum yapmayın bence Aresin öldürmekten başka planları vardı kaçırdınız sanırım. Dizi çok başarılı...
 • HasanHasan11 ay önce
  Ertuğrulu öldürürse alpler orayı basarmış. Ertuğrul öldükten sonra alpler ilk fırsatda doğuya kaçar giderler. 2 hafta önce görmedinmi Ertuğrulun gardaşı Eetuğrul öldü diye abilerinin yanına gitme kararı almadını?
 • HasanHasan11 ay önce
  Savaşında bir kuralı var haa. Böyle avanakları avuturlar. Kafir den kural bekleyen safdır. Müslüman saf olmaz.
 • ErolErol11 ay önce
  iyi batmis sana bidaha cikmaz
 • ZekZek11 ay önce
  Bence çok saçma bir düşünce yapısına sahipsin orada Ertuğrul u öldürürse büyük savaşı başlatmış olur ve bunun altından kalamaz Alper orayı basar ve alır
 • KayaKaya11 ay önce
  Yorumumu 22 tane arkadaş beğenmemiş. Neden beğenmediniz arkadaşlar? Ben sadece diyorum Ertuğrulu öldürmek için herşeyi yapacak olan tekfur, makamına tek başına gelen Ertuğrulu 100 tane adamı olmasına rağmen kapısında ve odasında neden öldürmedi. Çok mu mert bir adam tekfur yani sarzyına gelen misafirine silah çekmedi???
 • DagDag11 ay önce
  Savasinda bi kurali var bilmiyorsan
 • KayaKaya11 ay önce
  İyice saçmalamaya başladı. Cıvıttı. Artık bitirin şu diziyi daha fazla rezil olmadan. Aresin en büyük hayali Ertuğrulu öldürmektir, öldürmek için oğlunu bile kaçırıyor daha sonra Ertuğrul Aresin odasında Aresle konuşmak için geliyor Alpleri yok yanında, Aresin 100 tane adamı var o titus da orda saklanıyor ama yinede Ertuğrulu öldürmüyor. Bu kadarda Türk milletinin beyninle dalga geçilmez be yuh olsun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018