THY- Euroleague
impression

Diriliş 'Ertuğrul' reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

Uzun süredir reytinglerde zirveyi kaptırmayan TRT'nin ilgiyle izlenen dizisi Diriliş 'Ertuğrul' ilk defa birinciliği ATV'nin yeni dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'e kaptırmıştı. Peki 14 Şubat 2018 Çarşamba günü reyting sıralamasına Diriliş Ertuğrul kaçıncı oldu?

15 Şubat 2018 Perşembe 14:03
Diriliş 'Ertuğrul' reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

4 sezondur Çarşamba akşamlarının birincisi konumunda yer alan ve milyonların severek takip ettiği Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz haftalarda zirveyi ATV'nin 'Sen Anlat Karadeniz' isimli yeni dizisine kaptırdı.

14 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI...BİRİNCİ KİM OLDU?

14 Şubat reyting sonuçları açıklandı. ATV'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz reytinglerde geçtiğimiz hafta zirveye oturmuştu. 14 Şubat tarihinde de "Sen Anlat Karadeniz" dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada TRT 1'de ekrana gelen "Diriliş Ertuğrul" dizisi ve 3. sırada ise "Sen Anlat Karadeniz"in özeti yer aldı.

AB'de 1.'lik "Diriliş Ertuğrul"un, 2.'lik "Sen Anlat Karadeniz"in, 3'ncülük ise "Sen Anlat Karadeniz"in özetinin oldu.

4 sezondur zirveyi kaptırmayan Diriliş Ertuğrul üst üste iki hafta Total'da ikinci oldu.

 Diriliş Ertuğrul'un 107. bölüm fragmanı...

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 14:03

YORUM YAZ

 • Ibrahim akIbrahim ak8 ay önce
  Kış olur çadırda dizi çekerler yaz olur tatile giderlerse böyle olur
 • YakupercanYakupercan8 ay önce
  Kesinlikle katılmıyorum abartılı bir sansosyan medyanın tutarsiz kafa karıştırma becerisi tabiki sonuç becerisizlik demek ,gerçek olan Dirilişin 1 ci sırada olduğudur zaten TV kanallarında dizilerin büyük bir çoğunluğu abartılı zenginlik Türk halkı ve anane örf geçmişine hic benzemiyor holding uydurması lüks hayat uydurması cıvık cıvık aşk uydurmaları tabi reklamlar in uzun dakikalarca sürmesi halka yapılan çok büyük terbiyesizliktir
 • AbdulvehhabAbdulvehhab8 ay önce
  Diriliş Ertuğrul dizisi Türkiye tarihinin en önemli tarih dizisidir. Fakat reklam ayağına diziyi zedeliyorlar maalesef. Çoluk çocuk severek izliyoruz buna rağmen bazen yapılanlar yüzünden izlemesek mi diye düşünüyoruz. Reklamların can sıkması ve geri sarmalar izleyicinin sevmediği ve canını sıkan yerler. En son reklamdan sonra geri sarma ve ardından bir iki dakikalık gösterim hakaret ve oyalama gibi geliyor. İkinci olmasının sebebi budur. Trt nin devlet kanalı ve milletin kanalı olmasına rağmen bu şeyler hoş şeyler değil. Millet bu gibi şeylere hasretken bu yapılanlar kabul edilir şeyler değil
 • mücahitmücahit9 ay önce
  yanlış yapılıyor bu dizi tarihi hiç abartmadan tam tamına anlatan bir dizidir.bu dizi saatine getirilmesi diğer dizinin hiç uygun olmamıştır;hanımların saçma sapan tercihleri sen anlat karadeniz tarzı dizilerdir.iki kanal aynı düşünceye hizmet ettiği için o saatden diğer dizinin kaldırılmasını düşünüyorumki erkekler dizisini rahat izlesin evdede tartışma cıkmasın.
 • sinansinan9 ay önce
  noyan öldü film bitti
 • YAZIKYAZIK9 ay önce
  halil haklı yok yılbaşı yok hava şartları deyip sıksık ara verdilerseyirciyi diziden soğutmak istediler başardılarda bunlar yediği kaba yapan insanlar ;kış diye çadırdan çıkmıyolar aksiyon azaldıyinedebaşarı bence millet tarihine hasret bu kadar pahalı yapıma ve bu kadar büyük bütçeli bir yapıma göre konuoyuncu derinliği az !bir kaç yönetmenve tarihçidiziyi renklendirmeliki eser ilerdede kalıcı olsun!bu arada atv yide kınıyorumbaşak günmü yok !salı gününe koysalardı ufak tefek cinayetler adlı dizi umutsuz ev kadınalarının kopyası ne ahlaksılıklar olcak görün!
 • halilhalil9 ay önce
  Yılbaşı kutlamaya devam. Kaç bölümdür zırvaladılar. Konu bile yok. Uzatmak için özü yokediyorlar.

Günün Karikatürü

11 Kasım 2018