Diriliş Ertuğrul bu hafta yeni bölümü yok mu?

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 86.bölüm fragmanı yayınlanmaması ile birlikte Diriliş Ertuğrul bu hafta olmayacak mı? soruları sorulmaya başladı.

21 Nisan 2017 Cuma 15:01
Diriliş Ertuğrul bu hafta yeni bölümü yok mu?

Ekranların en sevilen dizisi olan Diriliş Ertuğrul son bölümüyle nefes keserken yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Peki reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul 86.bölüm fragmanı yayınlanmaması nedeniyle yeni bölümü olmayacak mı? Dizinin hayranları Diriliş Ertuğrul bu hafta var mı yok mu? sorularının yanıtını arıyor. İşte Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 86.bölümü ile ilgili tüm merak edilenler...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 86.BÖLÜM FRAGMANI

Her bölümü ile olay olan aksiyon dolu dizi Diriliş Ertuğrul 86.bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümü büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul önümüzdeki hafta yayınlanmayacak mı sorusu sorulmaya başlandı. 

Son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanması beklenen Diriliş Ertuğrul 86.bölüm önümüzdeki hafta yayınlanmaya bilir. Zira dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmaması durumunda bir hafta ara veriyor. 

Konu ile ilgili TRT 1 ve yapımcı şirketten bir açıklama gelmesi ile birlikte durum netlik kazanacak. Yine aksiyon dolu bir bölüm olacak Diriliş Ertuğrul 86.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yerini alacaktır.

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 15:01

YORUM YAZ

  • Magdur66Magdur661 yıl önce
    Kar yok firtina yok bahane aramasinlar gene fragman bekliyoruz
  • Mehmet Doğan Mehmet Doğan 1 yıl önce
    Millet ile dalgamı geçiyorlar.İnsanların sevgisini kötüye kullanıyorlar. Nasıl baştacı etti ise bu millet yerlere çalmasını da bilir.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü