Diriliş Ertuğrul başlamadan gündeme bomba gibi düştü

Türk halkının severek izlediği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanın yayınlanmasıyla birlikte izleyicilerin meraklı bekleyişi bir kat daha arttı.

08 Ekim 2017 Pazar 09:26

Diriliş Ertuğrul’dan yeni sezon ilk fragmanı sürprizi geldi. Milyonlarca izleyicisi olan Diriliş Ertuğrul ile ilgili büyük merak sürüyor. Diriliş Ertuğrul’un kadrosunda yeni eklenen oyuncular ve bu sezon diziden ayrılacak oyuncular merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? TRT'den resmi açıklama gelmedi ancak dizinin ekim ayı içinde başlaması bekleniyor. Ertuğrul’un geçen sezonu 26 Ekim’de başlamıştı. İşte Diriliş Ertuğrul'a yeni katılan isimler ise dikkat çekiyor…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA YENİ İSİM

Diriliş Ertuğrul dizisine son olarak Kehribar dizisinde rol alan güzel oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu. Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümela’nın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor.

YENİ SEZONA DAİR KISA BİR GİRİŞ

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul'un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul'a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul'ların ve Çavdar'ların zaaflarını bilen Ekaterina'nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul'a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Ertuğrul'un şehadet haberiyle yıkıldılar

YENİ SEZONDA BAZI KARAKTERLER OLMAYACAK!

Sabah’ın haberine göre, yeni sezon ile ilgili ilk ayrıntılar ise gelmeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul’un 4.sezonunda ayrılacak oyuncular: Alâeddin Keykubad, Hayme Ana, Komutan Ares, Sadettin Köpek, Çolpan Hatun.

Haber Tarihi: 08 Ekim 2017 Pazar 09:26

YORUM YAZ

  • ArifArif4 ay önce
    Assolistler son çıkar...

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018