THY- Euroleague

Dayakçı koca gözaltına alındı

Van'da pusette bebeği olan kadına şiddet uygulayan adamın bulunması için Van Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

03 Ocak 2018 Çarşamba 13:12
Dayakçı koca gözaltına alındı

Van'da karısına bebeğinin yanında defalarca tekme atan dayakçı koca gözaltına alındı. A. P., yavaş yürüdüğü için karısını dövdüğünü söyledi.

Van Valiliği, Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi önünde meydana gelen kadına şiddet olayı ile ilgili açıklama yaptı.

Kadının eşi olduğu belirtilen A.P.'nin Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bugün saat 12.00 sıralarında Arıtoprak Mahallesi'nde yakalandığı açıklandı.

A.P.'nin eşinin yavaş yürümesi yüzünden aralarında tartışma çıktığını ve darp etiğini belirtildiği kaydedilirken, yapılan açıklamada şöyle denildi:

VALİLİK AÇIKLAMASI

"Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi bahçesinde 02.01.2018 günü 10.20 sıralarında gerçekleştikten sonra görsel ve yazılı basına yansıyan darp olayıyla ilgili olarak, İl Emniyet Müdürlüğümüzün ilgili birimlerince gerekli çalışma yapılmıştır. Yapılan incelemede, eşi olduğu öğrenilen kadını darp eden A.P. isimli şahıs 03.01.2018 günü 12.00 sıralarında yapılan operasyonla Arıtoprak Mahallesinde yakalanmıştır.

Şahısla yapılan görüşmede; sabah eşiyle hasteneye 2 aylık bebekleri N.P.'yi getirdiklerini, annenin rahatsızlığıyla ilgili olarak diğer binaya geçecekleri esnada annenin yavaş yürümesinden dolayı aralarında tartışma çıktığını ve bu esnada tekme ve darp olayının geliştiğini beyan etmiştir. Konuyla ilgili tahkikat devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Günün Özeti

Haber Tarihi: 03 Ocak 2018 Çarşamba 13:12

YORUM YAZ

 • Yakup golbasi Yakup golbasi 11 ay önce
  Kadin yavas yuruyorsa o cocuk senin degilmi al cocugu annesinin kucagindan sen yuru kadin mutlaka sana yetisecek. Yalniz bizde toplumda cahil bir gorus var. "Erkek esegin sipasi olmaz" safsatasi cocgu anne ve baba olarak beraber yapariz sonrasinda tum yuku kadina yukleriz hatta kendi cocugumuzu buyuklerimizin yaninda dahi sevemeyiz.En ufak bir tartismada nerede olursa olsun esimizi dovmekten utanmayiz.Onuda erkeklik saniriz.ah be kardesim birak bu cahilligi kadin insanlaraAllahin emanetidir.Senin esindir cocuklarinin anasi aile de senin yarindir.
 • fatihfatih11 ay önce
  önce bir güzel dayak atılıp sonra da tedavi edilmesi lazım,o kadın ve çocuğa da devletin sahip çıkıp bir daha bu şeref yoksununa gösterilmemesi lazım...
 • Ersin Kamil BektaşErsin Kamil Bektaş11 ay önce
  Bu  .....sonrada 112 acili aramak yakışmazmı tabi biraz süründükten sonra.....
 • KasımKasım11 ay önce
  .... elinde 10-12 kg bebekle sen hızlı yürüde görelim...
 • yazıYORUMyazıYORUM11 ay önce
  Ne yapacaklar yakalayınca? Bu ülkede "adam" karısını komaya sokuyor, bıçaklıyor veya trafikte magandalar levyeyle vatandaşa saldırıyor ama tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalıyor. Buna ne yapacaklar? tekme attı diye tutuklayacaklar mı? GÜLDÜRMEYİN İNSANI.
 • Kazım kasarKazım kasar11 ay önce
  Soyismin ırkınla çelişkili hacıacaba ırk demesek ırk deyince kategorize edilmiş hayvan gibi hissediyorum kendimiiki bacaklı mahluk daha yerinde .aslında abuzerkadayıf daýı Türk cokmu üstün ırk içinde hiçmi cibilliyetsiz yok Kürtleri Vandalgörüyorsun hani olay vandaya ondan.mühim olan olayı çekip wapsap hatına gönderen sığıra kızmak lazım çünkü şöhret olan dayak yiyen değil dayak atan sonra düzeleceksede ya insan içine çıkmaz oluyor yada kendini bir bk zannediyor.
 • Ich Ich 11 ay önce
  fotoya bir bakin rezilik o vuran manyak ruh hastasinin da annesi var ama yetistireni göründügü gibi yok anne olmak kolay ama annelik yapmak sor
 • Güney DoğuluGüney Doğulu11 ay önce
  Islam barış demektir. Şiddetin islamda yeri yoktur. Islam sabır ve merhamettir. Kendini savunamıyan aciz bir kadına saldırmak kişinin müslüman ahlakında uzak, vicdansız ve Allah'tan c.c. kormadığının ifadesidir. Birisinin bir hatası varsa kanunlar ölçüsünde hesabı sorulabilir. Ama böyle değil. Kanunlar bu şiddetincezasını vermelidir.
 • Senan AbuzarovSenan Abuzarov11 ay önce
  kadınlara, çocuklara, yaşlılara, hayvana ve doğaya yönelik şiddet, katliam, tecavüz gibi vahşet içeren eylemlerde bulunanlar asla türk milletinden değiller. türk milletinden olamazlar onlar ancak hainlerdiler. Kadınlara, çocuklara, yaşlılara, hayvanlara ve doğaya şiddet, katliamlar, cinayetler ve tecavüzler uygulayanların kökünü bu topraklardan kurutacaksınız yeter artık kurutacaksınız
 • Dağınık deliDağınık deli11 ay önce
  Vay be ne adammış peşine bu işlerde mahir 7 tane devlet maaşlısı zaptiye verilmiş . Kocası veya her kimse çevredeki duyarsız davar sürüsü varken devlet aciz kalır problem davarlarda adambelliki öfkeli ve kendi acızlığını iletişimsizliğini böylehayvanca gideriyor. yani kendini davar sürüsü içinde kurt zannediyor .eğer çevresindeki ler davar değildeaslan olsaydı kuyruğunu kısıp kaçan çakal olduğunu hatırlardı.toplumca davardanda beteriz.
 • AsenaAsena11 ay önce
  Allah rızası için bu çakalı yaşayan polisde bunu tekmelesin.
 • Adsız.Adsız.11 ay önce
  Köklü çözüm Allah sevgisi ve Allah korkusudur,o da ancak iman ve eğitimle olur....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018