Dayakçı koca gözaltına alındı

Van'da pusette bebeği olan kadına şiddet uygulayan adamın bulunması için Van Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

03 Ocak 2018 Çarşamba 13:12
Dayakçı koca gözaltına alındı

Van'da karısına bebeğinin yanında defalarca tekme atan dayakçı koca gözaltına alındı. A. P., yavaş yürüdüğü için karısını dövdüğünü söyledi.

Van Valiliği, Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi önünde meydana gelen kadına şiddet olayı ile ilgili açıklama yaptı.

Kadının eşi olduğu belirtilen A.P.'nin Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bugün saat 12.00 sıralarında Arıtoprak Mahallesi'nde yakalandığı açıklandı.

A.P.'nin eşinin yavaş yürümesi yüzünden aralarında tartışma çıktığını ve darp etiğini belirtildiği kaydedilirken, yapılan açıklamada şöyle denildi:

VALİLİK AÇIKLAMASI

"Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi bahçesinde 02.01.2018 günü 10.20 sıralarında gerçekleştikten sonra görsel ve yazılı basına yansıyan darp olayıyla ilgili olarak, İl Emniyet Müdürlüğümüzün ilgili birimlerince gerekli çalışma yapılmıştır. Yapılan incelemede, eşi olduğu öğrenilen kadını darp eden A.P. isimli şahıs 03.01.2018 günü 12.00 sıralarında yapılan operasyonla Arıtoprak Mahallesinde yakalanmıştır.

Şahısla yapılan görüşmede; sabah eşiyle hasteneye 2 aylık bebekleri N.P.'yi getirdiklerini, annenin rahatsızlığıyla ilgili olarak diğer binaya geçecekleri esnada annenin yavaş yürümesinden dolayı aralarında tartışma çıktığını ve bu esnada tekme ve darp olayının geliştiğini beyan etmiştir. Konuyla ilgili tahkikat devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Haber Tarihi: 03 Ocak 2018 Çarşamba 13:12

YORUM YAZ

  • Yakup golbasi Yakup golbasi 2 ay önce
    Kadin yavas yuruyorsa o cocuk senin degilmi al cocugu annesinin kucagindan sen yuru kadin mutlaka sana yetisecek. Yalniz bizde toplumda cahil bir gorus var. "Erkek esegin sipasi olmaz" safsatasi cocgu anne ve baba olarak beraber yapariz sonrasinda tum yuku kadina yukleriz hatta kendi cocugumuzu buyuklerimizin yaninda dahi sevemeyiz.En ufak bir tartismada nerede olursa olsun esimizi dovmekten utanmayiz.Onuda erkeklik saniriz.ah be kardesim birak bu cahilligi kadin insanlaraAllahin emanetidir.Senin esindir cocuklarinin anasi aile de senin yarindir.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018